Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pleszew. Rozbudowa komendy ruszy w tym miesiącu. Koszt: 5 milionów!

› Aktualności 11 miesięcy temu    11.01.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A
Tak będzie wyglądała pleszewska komenda po modernizacjiTak będzie wyglądała pleszewska komenda po modernizacji

Pleszew. Siedziba pleszewskich policjantów już niedługo będzie rozbudowana i odnowiona. Umowa z wykonawcą – firmą Rem-Bud - została podpisana przez Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Konrada Chmielewskiego, nadzorującego program modernizacji Policji w Wielkopolsce.

 

Wczoraj, 10 stycznia, w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu została podpisana umowa na rozbudowę i modernizację Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie. W imieniu inwestora umowę podpisał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Konrad Chmielewski, natomiast wykonawcę reprezentował Ryszard Grzebyszak, właściciel firmy Rem-Bud z siedzibą w Jarocinie. Firma Rem-Bud złożyła najkorzystniejszą ofertę w procedurze przetargowej na realizację inwestycji dotyczącej pleszewskiej komendy, w której służy obecnie 81 policjantów oraz 15 pracowników Policji.

R E K L A M A

Zaplanowane prace budowlane przewidują wyburzenie budynków magazynowego i gospodarczego, znajdujących się przy ulicy Kochanowskiego 6, remont istniejącego budynku komendy oraz dobudowanie budynku trzykondygnacyjnego o łącznej powierzchni około 770 m2. Prace budowlane zostaną wykonane na podstawie projektu, którego przygotowanie komenda wojewódzka zleciła firmie projektowej w połowie ubiegłego roku. Zgodnie z umową roboty budowlane rozpoczną się jeszcze w styczniu  i potrwają do końca czerwca 2019 roku.

W tym czasie pleszewscy policjanci nie opuszczą swojej siedziby. Prace zostały tak zaplanowane, by nie zakłócać codziennego funkcjonowania komendy. To kolejna inwestycja realizowana w ramach programu modernizacyjnego Policji w Wielkopolsce. Jej wartość to prawie 5 milionów złotych.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kicia
10 miesięcy temu 5
ale musi byś psów że takom budą robią
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anka
11 miesięcy temu 4
A niedawno byla malowana...i pieniazki poszly w bloto....szkoda
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gg
11 miesięcy temu 3
6500zł za m2 to sporo...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ XYZzzzzz
11 miesięcy temu ocena: 43%  2
Najdelikatniej mówiąc jestto niemadre ! Czy w Pleszewie przyjeto 1 tys muzułmanskich emigrantów,którzy rozrabiają jak zające w kapuscie, że trzeba wydawac 5 mln zł na wybudowanie de facto drugiej komendy?Czy nie moze byc tak jak jest? Przeciez to pieniadze z "naszych" podatków, na pewno są lepsze miejsca, gdzie mozna je wydac niż robienie dobrze ludziom,którzy nie sa zazwyczaj nawet mili, przyjemni i "fajni" dla przecietnego prawego obywatela, zwłaszcza, że przestepczośc jest mikroskopijna,jakieś drobne kradzieże starego rowera, wypadki samochodowe,czasami jakas bojka czy sprzedaż kilku gram maryśki itd Przeciez Pleszew to nie francja czy niemcy gdzie mordują, gwalca,biją,kradną co chwilę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jankes
11 miesięcy temu ocena: 75%  1
Nie mów ze wszyscy są nie mili ! Spotkałem się z wieloma policjantami nawet tymi od których dostałem mandat i nie zdażyło mi się żeby wobec mnie byli nie mil ! Może miałeś pecha i trafiłeś źle ! Mi się to nie zdażyło ..
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A