Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pleszew. Rozwiązano umowę kupna terenów dworskich

› Aktualności 2 miesiące temu    5.08.2018
Redakcja
komentarzy 8 ocen 0 / 0%
A A A

Pleszew. Burmistrz Pleszewa rozwiązał umowę związaną z kupnem działki na byłych terenach dworskich - w okolicy dzisiejszego sądu. 

 

R E K L A M A

O sprawie pisaliśmy na naszych łamach kilka tygodni temu. Podczas ostatniej przed wakacjami sesji radni zgodzili się na wykup działki przy ul. Poniatowskiego, która dziś jest własnością Ligi Obrony Kraju.

Chodzi o byłe tereny dworskie w okolicach pleszewskiego sądu. Jak tłumaczyły wówczas władze miasta, w przyszłości miałyby tu powstać nowe mieszkania. 

Okazuje się, że miasto rozwiązało niedawno dość niespodziewanie umowę zakupu wspomnianej wyżej działki. Czy to oznacza, że władze wycofują się ze swoich planów? Jak sprawę komentują w ogóle mieszkańcy?

Przeczytasz o tym wkrótce w papierowym wydaniu "Życia Pleszewa"

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Yoyo
2 miesiące temu ocena: 100%  9
Miasto powinno wykupić ten teren, ale z przeznaczeniem na park. Park miejski od lat staje się coraz mniejszy, w przyszłości rondo uszczknie kolejny kawałek. Brakuje terenów zielonych, w których mieszkańcy mogliby znaleźć chwilę wytchnienia w otoczeniu przyrody.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ haha
2 miesiące temu ocena: 100%  8
najpierw dali za "złótówkę" LOK -owi a teraz chcieli odkupić za pieniądze - farsa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wiatrówka
2 miesiące temu ocena: 100%  7
Po diabła LOKowi ten teren. LOK to ostatnia chyba organizacja postkomunistyczna, która powinni zaorać.
~ Pleszewiak
2 miesiące temu ocena: 73%  6
Pleszewianie HURA ! Wygraliśmy ! Nasz protest odniósł skutek. Stary drzewostan na terenie przy pałacu na Maliniu pozostaje. Rozumie się, że na tym terenie nigdy nie będą budowane bloki mieszkalne. Teren ten jednak powinien stać się mini parkiem, co powinno być sprawą do rozważenia.. Brawo dla decyzji pana Burmistrza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Enej
2 miesiące temu ocena: 100%  5
Masz rację, "ta twoj komentarz" nie ma ładu i składu jeśli ktoś nie czyta że zrozumieniem. Moja wypowiedź to odpowiedź dt.komentarza Pleszewiaka, więc czytaj wszystko a nie tylko obrazki oglądasz.
R E K L A M A
~ jaja ze wsi
2 miesiące temu ocena: 50%  4
Ni w d..., ni w oko ta twój z godz. 22.43 komentarz. Naucz się najpierw pisać i rozumować po polsku.
~ Enej
2 miesiące temu ocena: 100%  3
Kampania opcji "pleszewianie", powołano Stowarzyszenie, które rzekomo ma być głosem wszystkich Pleszewian. Póki co, stowarzyszenie skupia się jedynie na krytyce i wytykaniu błędów obecnej władzy. My PLESZEWIANIE chcemy konkretów a nie bzdur,że ławki w rynku nie mają oparcia albo brakuje kurtyn wodnych. Ps. Żeby nie było: decyzję o pozostawieniu drzewostanu w lok-u całkowicie popieram, nie byłem zwolennikiem kolejnego blokowiska w ppl.
~ Pleszewiak
2 miesiące temu ocena: 90%  2
Enej - jesteś absolutnie niezorientowany w temacie i piszesz głupoty. Masz tutaj linka: http://www.zpleszewa.pl/artyku... . Przeczytaj komentarze i na przyszłość zanim coś napiszesz, rozejrzyj się dookoła. ps. Wyjaśnij co to znaczy "wasza kampania jest wręcz żałosna" ?
~ Enej
2 miesiące temu ocena: 15%  1
Jaki protest? Kto slyszal o proteście? Odbył się takowy w ogóle? Nie przypisujcie sobie nie swoich zasług, bo Wasza kampania jest wręcz żałosna...
R E K L A M A