Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Pleszew. Silne kobiety rywalizowały

› Aktualności 11 miesięcy temu    16.04.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A

Kolejne zawody dla kobiet - tym razem w martwym ciągu - odbyły się w klubie Active Fit w Pleszewie. Organizatorem rywalizacji była właścicielka Magdalena Nawrocka wraz z trenerem Alanem Urbaniakiem.

R E K L A M A

Do startu zgłosiły się panie trenujące w różnych klubach, łącznie z silną ekipą z Krobi, która za dwa tygodnie wystawia swoją reprezentację na Mistrzostwach Polski w Kielcach. Była dobra sportowa walka na ciężary, pobite rekordy, a jednocześnie fajna atmosfera. - Za którą wam, startującym i kibicującym, dziękujemy - mówi Magdalena Nawrocka. I dodaje: Nikt nie zaprzeczy - siła jest! Kilogramy na sztandze mówią same za siebie - wielkie gratulacje kobietki.

Wyniki zawodów: I miejsce - Ada Borowczyk z wynikiem 102,5 kg zdobyła 45,1 pkt. - ( za 2 tygodnie start w Mistrzostwach Polski ). II miejsce - Agnieszka Kraszkiewicz z wynikiem 105 kg, zdobyła 43,4 pkt. III miejsce - Ewa Roszak z wynikiem 97,5 kg zdobyła 42,1 pkt.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Alina3
11 miesięcy temu 3
Jakie prezenty dostały? Czy było to coś takiego- https://giftmania.com.pl/c/210... ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gregor
11 miesięcy temu 2
Dlaczego 105 kg to gorzej niż 102,5kg ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ milo22
11 miesięcy temu 1
Chodzi o wspołczynnik Wilksa.Kobieta na pierwszymmiejscu musiała ważyć mniej niż kobieta na drugim miejscu i w stosunku do swojej masy ciała podnieść więcej.
R E K L A M A
R E K L A M A