Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pleszew. To była pierwsza taka operacja w Polsce!

› Aktualności 6 miesięcy temu    12.11.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 10 ocen 0 / 0%
A A A
Zespół lekarski: (od lewej): lek. Mikołaj Matyjewicz, Konrad Bołuńdź, lekarz stażysta, lek. Paweł Przybył, prof. Dawid Murawa, dr n.med. Radosław Lisiecki, lek. Piotr Przybył, mgr Patrycja ZającZespół lekarski: (od lewej): lek. Mikołaj Matyjewicz, Konrad Bołuńdź, lekarz stażysta, lek. Paweł Przybył, prof. Dawid Murawa, dr n.med. Radosław Lisiecki, lek. Piotr Przybył, mgr Patrycja Zając

Jesteś po mastektomii? Nie przeszłaś jeszcze rekonstrukcji piersi? Masz szansę na leczenie zupełnie nową u nas metodą. W pleszewskim szpitalu przeprowadzono właśnie pierwszą w Polsce operację z użyciem siatki biologicznej, w tym przypadku z osierdzia cielęcego.

Operowana w pleszewskim szpitalu pacjentka przeszła w ubiegłym roku amputację piersi, ze względu na zaawansowanie guza. Miała także następową chemioterapię oraz radioterapię na ścianę klatki piersiowej. - To niestety często powoduje, że nie jesteśmy w stanie oferować rekonstrukcji piersi, ponieważ radioterapia niszczy tkanki - mówi prof. Dawid Murawa, chirurg, onkolog, szef chirurgii szpitala w Gnieźnie, który prowadzi także konsultacje lekarskie w PCM. Szansą dla jego pacjentki z Pleszewa była rekonstrukcja, ale z użyciem siatki biologicznej, w tym przypadku z osierdzia cielęcego. I właśnie taki zabieg przeprowadzono w naszej lecznicy. Po raz pierwszy w Polsce.

R E K L A M A

Więcej przeczytasz w "Życiu Pleszewa" już od wtorku w sprzedaży!

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (10)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ HaniaM
6 miesięcy temu 10
Czy takie zabieg- http://www.dermedik.pl/zabiegi... pomoże w takim przypadku? Czy takie powiększenie nic nie da?
~ tytus
6 miesięcy temu 9
Mi na oko na pogotowiu postawili diagnoze że mam crona.narobili strachu. I na szczęście gastrolog z kalisza po badaniach stwierdził że nie.
~ była pacjentka
6 miesięcy temu ocena: 100%  8
serio?a podejście do pacjenta się zmieniło czy nadal najlepszy szpital ma najwredniejszy personel? dlaczego nikt tego nie widzi jak niemili są lekarze i pielęgniarki dla pacjentów....dlaczego nikt z tym nic nie zrobi. czasami ma się wrażenie że pracują za kare!
~ llllllll
6 miesięcy temu ocena: 100%  7
i te głupie uwagi typu ile pan do nas chodzi głupie dogryzanie.a w poznaniu wizyta i skierowanie na oddział diagnostyka.leczenie.a nie cudowne uzdrawianie w 3 dni bo za tyle płaci narodowy fundusz.
~ Dragon
6 miesięcy temu ocena: 100%  6
Popieram "123" chamstwo nie z tego swiata. Jak corka nie chciala buzi otworztc to ja scisnal jak swinie i jeszcze problem jak jest wychowana.
R E K L A M A
~ 123
6 miesięcy temu ocena: 100%  5
Nowatorskie operacje, super szpital. Jakoś tego nie widać. Jak przyjedzie Pacjent na Pogotowie z zwykłym atakiem kamicy to nie umiał pomoc nikt. Pacjent czeka 3 godziny i sam się musi prosić o pomoc bo nikt dupy nie chce ruszyć. Najlepszy szpital gówno a nie szpital.
~ prawda
6 miesięcy temu 4
Mam lepszy przykład skierowaniem. Na oddział. Na pogotowiu wszystko ok.i nagle każą iść odwodnionemu pacjentowi na konsultacje na oddział. Tam lekarz olewa pacjenta.czemu? Uznał że pacjent odwodniony i z gorączka jest zdrowy.i odsyła do domu.
~ mister
6 miesięcy temu ocena: 90%  3
Dlaczego w tym szpitalu.niektórzy lekarze w bardzo nieuprzejmy sposób zniechęcają do wizyty na kasę chorych wrednymi tekstami typu.co ja panu pomogę na kasę chorych.i jak nie chcesz iść do nich prywatnie.to w cudowny sposób uznają że jesteś zdrowy.
~ lo
6 miesięcy temu ocena: 100%  2
BRAWO!!!
~ Dragon
6 miesięcy temu ocena: 100%  1
Gazeta jest do tylu bo ja juz slyszalem o tym w tv tydzien temu
R E K L A M A
R E K L A M A