Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AWOZNY A1

Pleszew. Trwa remont drogi krajowej, uwaga na utrudnienia

› Aktualności 4 miesiące temu    8.08.2019
Redakcja
komentarzy 5 ocen 2 / 100%
A A A
Trwa remont drogi krajowej. Takie zdjęcie nadesłał nasz Czytelnik.Trwa remont drogi krajowej. Takie zdjęcie nadesłał nasz Czytelnik.

Pleszew. Na początku sierpnia rozpoczęły się prace przy remoncie drogi krajowej nr 12 - m.in. na odcinku w Pleszewie.

 

Na początku sierpnia rozpoczęły się prace przy remoncie drogi krajowej nr 12 na dwóch odcinkach: w Pleszewie oraz na trasie z Kościelnej Wsi do Kalisza. Całość inwestycji pochłonie ok. 1,9 mln zł.

- W ramach zadania zostanie wykonany remont ponad 4-kilometrowego odcinka DK12 wraz wykonaniem oznakowania poziomego i pionowego - informują przedstawiciele GDDKiA.

Z powodu prac nie brakuje utrudnień w ruchu - na początku tygodnia w Pleszewie zerwano asfalt, wyłączone zostały także na jakiś czas światła. To automatycznie spowodowało problemy z wyjazdem z ulic podporządkowanych, a także korki, które m.in. w okolicach ronda. Kierowcy muszą jednak uzbroić się w cierpliwość. Wykonawca ma ok. 63 dni na zakończenie prac, czyli w praktyce mogą one potrwać do końca września.

A my przypominamy, że informacji dotyczących sytuacji na drogach zarządzanych przez GDDKiA udzielają całodobowo dyżurni Punktów Informacji Drogowej pod ogólnopolskim numerem 19 111 (w przypadku niektórych sieci komórkowych, konieczne jest poprzedzenie numeru 19 111 cyfrą 0) lub bezpośrednio PID w Poznaniu, tel.: 61 864 63 53.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ R.
4 miesiące temu ocena: 100%  5
No jeszcze remont dogi na korzkwy jest ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Myślący
4 miesiące temu ocena: 92%  4
Problem jest inny... Zarządcy dróg - Miasto i Gmina robi w centrum, Powiat drogę na Kowalew, a GDDKiA robi krajówkę - paranoja szczególnie, że Ci ostatni nie wiedzą nic pracując za biurkiem w Kaliszu lub Poznaniu. Największym idiotyzmem jest wyłączenie świateł od 16 do 20-21 gdzie jest największy ruch (ludzie kończą pracę, robią zakupy itp.) i nie można wyjechać np. z Marszewskiej w stronę Kalisza, a następnie uruchomienie ich do ok. 23:20... o 22 jak wracam do domu światła działają, ale jest mały ruch!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Walkiewicz
4 miesiące temu ocena: 75%  3
Czy ktoś w urzędzie, siedząc przy kawie, wogole planuje takie rzeczy jak remonty dróg? Za chwilę cały Pleszew będzie rozkopany i ruch samochodowy przestanie istnieć. Ludzie, zastanówcie się, pracę drogowe robi się sukcesywnie a nie wszystko na raz bo za chwilę wybory...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ $+$ = 2$
4 miesiące temu ocena: 38%  2
Walkiewicz - puknij się w pustą twoją łepetynę.
~ Marek Kuch....i
4 miesiące temu ocena: 100%  1
Po Pleszewie to najlepiej poruszać się samolotem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji