Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pleszew. Uczniowie z Zielonej na praktykach w Niemczech

› Aktualności ponad rok temu    6.04.2017
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. ZST w Pleszewie

Pleszew. Ammerland. Współpraca zagraniczna Pleszew-Ammerland. W drugiej połowie marca uczniowie Zespołu Szkół Technicznych przebywali w Powiecie Ammerland w Niemczech. W ramach partnerstwa ze szkołą Berufsbildende Schulen Ammerland (BBS Ammerland) w Rostrup odbyli oni dwutygodniowe praktyki zawodowe w niemieckich przedsiębiorstwach.

R E K L A M A

Uczniowie Technikum Mechatronicznego pracowali z niemieckimi kolegami, których poznali w październiku ubiegłego roku podczas wymiany odbywającej się w Pleszewie. Do wyjazdu przygotowali ich nauczyciele ZST, robiąc zajęcia kulturalno-językowe i pedagogiczne. Wyjazd był możliwy dzięki Programowi Operacyjnemu Wiedza Edukacja Rozwój (POWER), który finansuje zagraniczne staże uczniowskie w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pobyt w Niemczech został urozmaicony bogatym programem sportowo-kulturalnym przygotowanym przez szkołę partnerską. Uczniowie mieli okazję zwiedzić Oldenburg i Bad Zwischenahn, popływać lub zagrać w bowling. Cała grupa spędziła weekend na wyspie Norderney, jednej z wysp na Morzu Północnym. Uczestnicy wyjazdu wrócili bogatsi o nowe doświadczenia zawodowe zdobyte podczas praktyk. 

CZYTAJ TAKŻE:

STUDNIÓWKA ZST. FILMY! KLIK

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ abc
ponad rok temu ocena: 0%  2
Gościu chyba nie wiesz co piszesz!
~ gość
ponad rok temu ocena: 50%  1
Ale fajnie tam macie na tej Zielonej!!! :)
R E K L A M A
R E K L A M A