Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pleszew. Ulewy dają się we znaki. Burze możliwe do wieczora

› Aktualności 11 miesięcy temu    27.07.2018
Redakcja
komentarzy 6 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. nadesłane

Pleszew. Gwałtowne opady deszczu dały się we znaki mieszkańcom naszego regionu. A meteorolodzy przypominają, że burze mogą występować jeszcze do wieczora.

 

Nasza Czytelniczka przysłała nam zdjęcie z os. Chopina w Pleszewie. Jak widać, opady deszczu mocno dały się tu we znaki mieszkańcom. 

Jeszcze gorzej jest w okolicach centrum - na ul. Poznańskiej woda zalała drogę w okolicach skrzyżowania z ul. Zachodnią.

Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu ostrzega z kolei, że burze - nawet z gradem - możliwe będą w naszym rejonie do godz. 21.00. Opady deszczu prognozuje się od 20 mm do 30 mm. Porywy wiatru nawet do 70 km/h.

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Maga
11 miesięcy temu ocena: 83%  7
Wielkie halo bo w ppl pojawiły się kałuże. Skoro pada deszcz to i kałuże są, czy Życie Pleszewa naprawdę już się wypaliło????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pl
11 miesięcy temu ocena: 100%  6
Maga - gdy się nie ma o czym pisać i umiejętności w tym zakresie, to sie pisze o pierdoiłach.
~ tommy.g
11 miesięcy temu ocena: 100%  5
Ciekawy jestem kiedy ktoś pójdzie po rozum do głowy i zacznie czyścić kratki kanalizacyjne.. w całym mieście są pozapychane liśćmi, ziemią.. a potem lament że wszystko pozalewane jest.. W innych miastach co roku czyszczą.. przepłukują pod ciśnieniem, wybierają śmieci, ziemię liście które przecież spływają do nich.. ale w Pleszewie mają to gdzieś.. tak jak kolejne drzewo które złamało się w "parku" miejskim.. to już nie park a kawałek zieleni z dziurą wody i domkiem dla ptaka.. Kiedy będą sadzić nowe drzewa w parku? Przed wyborami?? Takie obietnice były i co? Jedyne co posadzili to Dąb Wolności.. super.. jedno drzewo posadzone na 10 lat.. a co roku kilka jest wycinanych.. weźcie się za to..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ adek
11 miesięcy temu ocena: 100%  4
Nazwa Pleszew pochodzi od slowa plecha czyli łysy... Osada powstala w bezdrzewnej okolicy i chyba chca do tego stanu powrocic.
~ GOŚĆ
11 miesięcy temu ocena: 100%  3
SIENKIEWICZA ZALANA POZNAŃSKA A NA ZDJĘCIU KAŁUŻA DOBRE
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ((((((((
11 miesięcy temu ocena: 100%  2
Rzeczywiście, wielka kałuża. Biedne to osiedle Chpina, Wyrazy współczucia składam.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sztil
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
Na Osiedlu Tysiąclecia przewrócił się świerk. Straż przyjechała aż na sygnale.. Gdzie w tym czasie był redaktor z ZPle, żeby robić zdjęcia ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji