Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Pleszew. Ulica Rolna doczeka się nowego asfaltu

› Aktualności ponad rok temu    7.03.2018
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A

Pleszew. Ponad 372 tys. zł kosztować będzie przebudowa ul. Rolnej w Pleszewie. Nowa droga z oświetleniem będzie gotowa w ciągu kilku miesięcy.

 

- Przebudowa ulicy Rolnej w ma rozpocząć się w marcu. W wyniku przetargu wykona ją Przedsiębiorstwo Komunalne w Pleszewie - informuje Anna Bogacz, rzecznik prasowy pleszewskiego Ratusza.

R E K L A M A

Ul. Rolna na całej swojej długości (133,5 metra) oraz szerokości (5,5 metra) pokryta będzie asfaltem.

- Wykonane zostanie odwodnienie w postaci kanalizacji deszczowej. Będzie także chodnik z kostki brukowej w obrębie skrzyżowania z ul. Armii Poznań oraz oświetlenie uliczne – pięć kompletów słupów oświetleniowych z oprawami typu LED. Ponadto zostanie wymieniony hydrant – z nadziemnego na podziemny - opisuje pani rzecznik

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pip
ponad rok temu ocena: 100%  6
Przeciez to co pokazujecie na zdjęciu nie jest ulicą Rolną. Dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Autochton
ponad rok temu ocena: 100%  5
Reporterowi nie chciało się wyrywać znaku z nazwą uliczki i pstryknął jak mu natura podsunęła ! Po za tym miałby pod słońcu i by było g... widać ! Dlatego mamy na zdjęciu uliczkę o nazwie "70 pułku".I panoramę naszego grajdoła darmo!
~ * z Las Vegas
ponad rok temu 4
Mnie najbardziej sie podoba to, że oświetlenie będzie na słupach oświetleniowych z oprawkami typu LED no i hydrant. podziemny. Brawo ! bu cha cha cha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dratewka
ponad rok temu ocena: 100%  3
Ani "Program Rozwoju Obszarów Wiejskich" ,ani "Program Rozwoju Dróg Gminnych i Powiatowych" ani "Program Telewizyjny Na Najbliższy Tydzień" nie pomogą w powstaniu równych dróg,dopóty mierność nad miernościami rządzi i tu na "rynku" i tu na "poznańskiej" ! Drogi na Grodzisko ,Grodzisko - Brońszewice , Brońszewice - Czermin , Suchorzew - Orpiszewek , Fabianów - Koryta , Koryta - Taczanów i wiele wiele innych to k a t o r g a dla R O L N I K Ó W ! Oni powinni tych pseudo "gospodarzy" z m i a s t a na taczce gnoju , przepraszam , mierzwy , wozić po tych dziurach i ostępach by dobrze przesiąkli klimatem bo idealnie odzwierciedla to co miastowe robią i idealnie pokazuje ,gdzie mają W I E Ś !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sowiniok
ponad rok temu ocena: 100%  2
Na liście brakuje Sowiny Błotnej z przyległościami ! Jo mum przyczepa i mierzchy od groma i moga gdzieś podjechać i koguś przewiś !
R E K L A M A
~ Średniowiecze
ponad rok temu ocena: 92%  1
KAŻDA U L I C A W PLESZEWIE WYMAGA N O W E G O ASFALTU ! MAMY NAJBARDZIEJ DZIURAWE ULICE W POLSCE I NA ŚWIECIE ! PO PRAWDZIE - TO NIE MAMY ULIC TYLKO TORY PRZESZKÓD ! MAMY CODZIENNY TRENING NA REFLEKS W BŁYSKAWICZNYM OMIJANIU DZIUR ! MAMY TAK OD DAWIEN DAWNA ! NAWET NAJSTARSI GÓRALE NIE PAMIĘTAJĄ KIEDY COKOLWIEK SIĘ DZIAŁO Z PLESZEWSKIMI ULICAMI ! A R O N D A ? D N O ! TOTALNY MARAZM ! OD 30-LAT N I C NIE ROBIENIE ! W S T Y D !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A