Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pleszew. Uwaga, są zmiany w programie 300+. Zobacz jakie

› Aktualności 3 miesiące temu    13.08.2019
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Powiat pleszewski. Zmieniły się przepisy związane z programem "Dobry Start", czyli popularnym 300+. Zobacz, kto może się starać o świadczenie.

 

 

Od 1 sierpnia 2019 r. wnioski na świadczenie „Dobry start” można składać również na dzieci uczące się w szkole policealnej oraz szkołach dla dorosłych z uwzględnieniem wieku dziecka. tj odpowiednio:

- przez dziecko lub osobę uczącą się 20. roku życia;

- przez dziecko lub osobę uczącą się 24. roku życia – w przypadku dzieci lub osób uczących się legitymujących się orzeczeniem o niepełnosprawności.

a także w przypadku:

- ukończenia 20. roku życia przez dziecko lub osobę uczącą się przed rozpoczęciem roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko lub osoba ucząca się kończy 20. rok życia;

- ukończenia 24. roku życia przez dziecko lub osobę uczącą się przed rozpoczęciem roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko lub osoba ucząca się kończy 24. rok życia – w przypadku dzieci lub osób uczących się legitymujących się orzeczeniem o niepełnosprawności.

 

- Zmiany nie dotyczą studentów - zaznacza Justyna Zawieja, dyrektor MGOPS w Pleszewie

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ słonko peru
3 miesiące temu ocena: 14%  1
Brawo PiS ! 300+ jest nie do pomyślenia w przypadku rządów PO.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji