Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pleszew. W aptekach brakuje leków!

› Aktualności 4 miesiące temu    12.07.2019
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Diabetycy, osoby z nadciśnieniem czy osoby z problemami tarczycy - to tylko część chorych, która ma dziś problemy z uzyskaniem dostępu do swoich leków. 

 

Problem z uzyskaniem przez chorych leków w aptekach po raz kolejny nabiera na sile. Sprawa jest bardzo poważna - chodzi m.in. o kłopoty z dostępem do leków w chorobach onkologicznych, chorób tarczycy, nadciśnienia, cukrzycy.

- To tak naprawdę problem ogólnokrajowy, a w przypadku wielu leków - m.in. tych związanych z chorobami tarczycy - problem ogólnoeuropejski - przyznaje w rozmowie z „Życiem Pleszewa” Mariusz Politowicz, właściciel apteki „Pod Wagą” w Pleszewie, który jest także członkiem Naczelnej Rady Aptekarskiej.

Nasz ekspert zaznacza jednak, że historia tak naprawdę nie rozpoczęła się dziś.

DLACZEGO LEKÓW BRAKUJE? JAK DUŻA JEST SKALA PROBLEMU? JAK TO WYGLĄDA W PLESZEWIE? CZY PROBLEM MOŻE SIĘ POGŁEBIAĆ? PRZECZYTASZ O TYM W NAJBLIŻSZYM PAPIEROWYM WYDANIU "ŻYCIA PLESZEWA"

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!