Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pleszew. W krainie Pani Zimy [FOTO]

› Aktualności 10 miesięcy temu    28.02.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

W przedszkolu "Bajka" w Pleszewie odbyły się zimowe warsztaty pt: "W krainie Pani Zimy", przeprowadzone przez nauczycielki z miejscowej „dwójki: Martę Łyskawkę i Agnieszkę Wojtkowiak. Gościły one po raz pierwszy w grupie Marty Pieniężnej - "Muminki".

R E K L A M A

Panie wprowadzając dzieci w tematykę przeniosły je do zimowej krainy, gdzie w miłej atmosferze tworzyły: przepiękne świece żelowe, które umilą im wieczory w domu, styropianowe bałwanki oraz zawieszki z masy porcelanowej. Nie zabrakło także wesołych zabaw z kulkami śnieżnymi ze styropianu i pomponów. Warsztaty były dla dzieci ogromną przyjemnością i radością. Przedszkolaki pogłębiły swoją wiedzę na temat zimy. - Ogromne podziękowanie dla pań z przedszkola "Bajka" za gościnność i pomoc w przeprowadzeniu warsztatów, a dzieciom za aktywność i zaangażowanie - mówi nauczycielka Marta Łyskawka.

Na zakończenie warsztatów grupa "Muminki" z pleszewskiej „Bajki” otrzymała pamiątkowe dyplomy, kolorowanki oraz książeczki podarowane przez SKO działające w ZSP nr 2 w Pleszewie. Nie zabrakło również słodkich upominków dla dzieci.
 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A