Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pleszew. W ścisłym centrum zbudują nowe mieszkania

› Aktualności 7 miesięcy temu    10.10.2018
Redakcja
komentarzy 32 ocen 0 / 0%
A A A
Na rogu ul. Bogusza i Poznańskiej ma stanąć nowy budynek, gdzie będzie 21 mieszkań na wynajem. Przetarg ma być ogłoszony w roku 2020.Na rogu ul. Bogusza i Poznańskiej ma stanąć nowy budynek, gdzie będzie 21 mieszkań na wynajem. Przetarg ma być ogłoszony w roku 2020. fot. wizualizacja

Pleszew. 38 nowych mieszkań - na sprzedaż i na wynajem - planuje wybudować miasto. Budowa nowych lokali ma rozpocząć się za dwa lata.

 

R E K L A M A

- W naszym mieście cały czas widać „głód mieszkań” - mówi wprost wiceburmistrz Pleszewa, Arkadiusz Ptak. Dlatego - jak zaznacza - jednym z priorytetów kolejnych lat jest budowa nowych lokali - dla ludzi, którzy chcą żyć i pracować właśnie w Pleszewie. 

Zgodnie z zapowiedziami nowe mieszkania - budowane przez miasto - mają powstać w dwóch lokalizacjach - w miejscu wyburzonego w przyszłości obecnego domu kultury oraz naprzeciwko siedziby nowej biblioteki na terenach pokolejowych.

WIĘCEJ PRZECZYTASZ WKRÓTCE W PAPIEROWYM WYDANIU "ŻYCIA PLESZEWA"

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (32)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
  ~ pleszewski biznesmen gumofilc
  7 miesięcy temu ocena: 100%  32
  Mieszkania już podzielone i te najlepsze już zaklepane, będą do wynajęcia za 1500zł + opłaty. Dobry biznes będzie na tych mieszkaniach :)
  ~ LEX
  7 miesięcy temu ocena: 100%  31
  Głosujcie na mnie, nic nie zrobiłem przez ostatnią kadencję ale za to dorobiłem się Super Mercedesa (stoi często na rynku możecie sami ocenić czy ładny) w tej kadencji chciał bym kupić następnego mercedesa dla żony więc głosujcie na mnie kochani, pozdrawiam LEX
  ~ jan
  7 miesięcy temu ocena: 100%  30
  kogo to nie ma na tych plakatach na radnego starzy wyjadacze . przefarbowani którzy udają że nie należą do prawicy czy lewicy.tacy co to podczepili się pod tych którzy mogą wygrać.szerokie spektrum wyboru.
  ~ al
  7 miesięcy temu ocena: 100%  29
  mnie rozbroiło jedna dyskusja na pytanie dlaczego ktoś kandyduje .ten ktoś pisze nie dawno skonczyłem studia i wszędzie mnie pełno.ale gdy pada pytanie o konkrety to cisza...ha ha ha
  ~ pleszew
  7 miesięcy temu ocena: 100%  28
  jeden kandydat to jeszcze trochę to nam obieca lądowisko do statków kosmicznych.fantasta i tyle.
  R E K L A M A
  ~ pan kleks
  7 miesięcy temu ocena: 100%  27
  śmieszni niektórzy kandydaci na radnych.lecą do koryta .ale nic w ciągu ostatnich 4 lat nie zrobili by było lepiej..
  ~ Tomekw
  7 miesięcy temu ocena: 100%  26
  Nic lepiej nie budujcie bo osoby z władzy podstawiając rodzinę znajomych ciocie synów mamy i Bóg wie kogo jeszcze wykupią na spółkę z biznesmenami te mieszkania i samymi będą wynajmować
  ~ llllllll
  7 miesięcy temu ocena: 100%  25
  jakiś przepity leżał o 23 na placu kościelnym.
  ~ N.
  7 miesięcy temu ocena: 100%  24
  Straż Miejska teraz śpi. Jest wolna sobota i niedziela
  ~ Obserwator
  7 miesięcy temu ocena: 89%  23
  Jeśli chodzi o widoki to najlepsze są na Placu Koscielnym elita pleszewska w bialy dzień legalne picie czego sie da pod budynkiem prokuratury i Straży Miejskiej .Dzisiaj widzialem osobiscie jak szedl straznik miejski patrzyl i nic
  ~ żyż
  7 miesięcy temu ocena: 83%  22
  Trafne spostrzeżenie - "pod budynkiem prokuratury i Straży Miejskiej".. Z daleka widać że władze Pleszewa robią sobie z mieszkańców jaja, przepądzając "obywateli Pl" z Rynku na Plac Kościelny. A co na to ks. proboszcz Szyniec, czy interweniował u władców miasta, na policji że grupa "obywateli" obrażają uczucia religijne Pleszewian pijąc o załatwiając potrzeby pod figura Matki Bożej ?
  ~ Rynek
  7 miesięcy temu ocena: 100%  21
  Ścisłym centrum to jest Rynek - redakcjo.. Właśnie w tym miejscu jest wolne miejsce do zabudowy. Usytuowane jest vis a vis zegara na ratuszu. Ta "dziura" między budynkami 17 a 15 szpeci Rynek i powinna być najszybciej zabudowana.Mieszczą się tam tandetne handelkowe drewutnie, które piękna Rynkowi nie przynoszą Czy Was panowie burmistrzowie to miejsce nie razi ?
  ~ robol budowlany
  7 miesięcy temu ocena: 100%  20
  A te budynki na Armii Poznań, to dla kogo się buduje i kto to czyni ?
  ~ Mieszkanjec
  7 miesięcy temu ocena: 100%  19
  Mieszkania w centrum - hałas i smog. Brawo!
  ~ Zły
  7 miesięcy temu ocena: 100%  18
  I tak szary człowiek nie będzie miał szansy kupić tych mieszkań, bo pleszewskie bogacze kupią po 3-4 mieszkania i będą wynajmować po 1000zl za jedno.
  ~ Xyz
  7 miesięcy temu ocena: 100%  17
  1000 zł to za mało na Maliniu 1600
  ~ XYZzzzzz
  7 miesięcy temu ocena: 100%  16
  KIELBASA WYBORCZA !!! Panie daj pan spokój..., obiecywaliscie SSE i nowe miejsca pracy a jest co jest,(zenujące oferty pracy za najnizsz krajowa u pseudo biznesmenów)... teraz mieszkania w centrum Pleszewa za 2 lata...a czy miasto nie miało partycypowac w budowie budynku mieszkalno-usługowego na Mieszka 1 na rogu koło LOKu, i co? JAJCO...juz dawno nikt o tym nie pamieta...Przed wyborami obiecujecie zlote góry a przez nastepne 4 lata nic sie nie dzieje poza naprawa chodnikow, budowa placów zabaw i sal wiejskich na wsiach bo na glosch ludzi wsi wam zalezy.
  ~ llllllll
  7 miesięcy temu ocena: 83%  15
  takie brzydkie te budynki jak nasza poczta rodem z prl
  ~ jan
  7 miesięcy temu ocena: 100%  14
  czy ten budynek na poznanskiej nie będzie zasłaniał widoczność na tym skrzyżowaniu?
  ~ wysoki
  7 miesięcy temu 13
  janie - gdy staniesz na taborecie, to nie będzie zasłaniał.
  ~ trzeźwo oceniający
  7 miesięcy temu ocena: 78%  12
  Mnie się podoba ta wizja. Gdyby władze miasta miały kierować się zamieszczonymi tutaj opiniami, to dopiero byłby syf w mieście.Jak na dłoni widać tutaj "nowych", którzy chcą dorwać się do władzy i doprowadzić Pleszew do kompletnej ruiny. Wyczuwa się ze i Pleszew ma swój "kod", a widać na plakatach rozwieszonych na płotach, bramach, drzewach, budynkach.
  ~ Do raportu !
  7 miesięcy temu ocena: 100%  11
  A co z budynkiem po byłym starostwie przy ul Poznańskiej ? Może by pan b. starosta , dzisiaj "Podpora" "Stowarzyszenia Pleszewianie - czyli "PO Pleszewianie" zabrał głos i się wytłumaczył dlaczego ten budynek doprowadził do ruiny ? Jednocześnie miejmy nadzieję, że nowa rada powiatu zajmie się tym tematem.
  ~ archeolog
  7 miesięcy temu ocena: 100%  10
  Mam pytanie co się stało z zabytkową szafa gdańska co byla w przychodni na poznanskiej.znikła zanim ją sprzedali.w muzeum jej nie ma.gdzie ona jest?
  ~ dario
  7 miesięcy temu ocena: 100%  9
  Bardzo piękny widok na ruine byłej przychodni będzie z tego budynku z ulicy poznanskiej.plus smrud w ciepłe miesiące.
  ~ lucyfer
  7 miesięcy temu ocena: 50%  8
  Ten budynek na poznanskiej to będzie makabra.na planach widać że ogranicza widoczność na skrzyżowaniu. Będą kraksy samochodowe.
  ~ Pleszewianin
  7 miesięcy temu ocena: 100%  7
  Tak ale madry obiecuje a glupi sie raduje
  ~ ptok - tak?
  7 miesięcy temu ocena: 60%  6
  czyli żeby dostać te mieszkanie (przepraszam, żeby kupić) to trza głosowa na ptaka tak?
  ~ 123
  7 miesięcy temu ocena: 100%  5
  Wow, drugi Dubaj, ktoś coś zbuduje z naszych podatków. Klaskać, dziękować. To jakieś obietnice przedwyborcze? Kiedy metro? Wybudujemy, a później plesiewscy biznesmeni niech sobie kupią pod wynajem.
  ~ Olo
  7 miesięcy temu ocena: 100%  4
  Normalnie dzieło architektoniczne :-)
  ~ Eryk
  7 miesięcy temu ocena: 100%  3
  No laski z roksy też mówią że ciężko coś w Pleszewie poszukać. A szkoda bo przydałoby się kilka dziewczyn które lubią ten sport.
  ~ Pleszewianin
  7 miesięcy temu ocena: 100%  2
  Beda wybory wiec bedziemy budowac mieszkania mowi miasto a co z dworcem autobusowym gdzie go zbubuje miasto .Wstyd panie burmistrzu i nastepcy zeby dworca nie bylo w pleszewie.Dworzec byl to zlikwidowac latwo a wybudowac nie potraficie
  ~ leszek
  7 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Kolejny klocek gniot !!
  R E K L A M A
  R E K L A M A