Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Pleszew. We wtorek ruszają wielkie rozkopy w centrum

› Aktualności 3 miesiące temu    4.03.2019
Redakcja
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Prace ruszają 5 marca. Jeśli nie będzie niespodziewanych sytuacji to roboty na wszystkich ulicach mogą zakończyć się do 31 październikaPrace ruszają 5 marca. Jeśli nie będzie niespodziewanych sytuacji to roboty na wszystkich ulicach mogą zakończyć się do 31 października fot. arch. PK

Pleszew. W tym tygodniu ruszają wielkie prace związane z rozdzieleniem kanalizacji oraz przebudową sieci wodociągowej w centrum Pleszewa. Trwać będą niemal do końca roku.

 

- Prace zostały podzielone na pięć etapów. Planujemy rozpocząć roboty 5 marca - mówi Marcin Kobusiński, kierownik budowy z firmy Instalex, która wygrała przetarg na wspomniane prace.

Pełny harmonogram prac - z zaznaczeniem które ulice i przez jaki okres będą zamknięte - jest już gotowy. Opublikujemy go w całości - wraz z mapką - we wtorek w papierowym wydaniu "Życia Pleszewa".

 - Chcemy jednak zaznaczyć, że może on w trakcie robót ulec zmianie ze względu na czynniki zewnętrze - podkreśla Grzegorz Knappe, prezes Przedsiębiorstwa Komunalnego, które jest inwestorem tej wielkiej inwestycji.

Chodzi m.in. o pogodę, jednak głównie wszystko zależy tak naprawdę od tego, co robotnicy znajdą pod ziemią. - Mamy niezbyt dobre wspomnienia z prac na Placu Powstańców Wlkp. - wszyscy pamiętamy m.in. wykopane studnie. A - niestety - każde znalezisko powoduje opóźnienia - wyjaśnia wiceburmistrz Andrzej Jędruszek. Władze PK zapewniają jednak, że ewentualne zmiany będą na bieżąco przekazywane mieszkańcom.

W centrum uruchomione zostanie ponadto niedługo biuro wykonawcy, gdzie mieszkańcy będą mogli otrzymywać wszystkie informacje na bieżąco. - Powinno ruszyć w ciągu tygodnia, dwóch - odpowiada Marcin Kobusiński.

WIĘCEJ PRZECZYTASZ WE WTOREK - W NOWYM PAPIEROWYM "ŻYCIU PLESZEWA", KTÓRE BĘDZIE JUŻ W NOWEJ SZACIE GRAFICZNEJ!

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ja
3 miesiące temu ocena: 88%  4
czyli kup gazetą, a dowiesz się gdzie utrudnienia, no proszę jak zarabia się pieniążki :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ABEEEEEE
3 miesiące temu ocena: 100%  3
Żeby to jeszcze byli wiarygodni,,, Przykład: informują, że we wtorek, ruszają wielkie rozkopy w centrum. Byłem w mieście tam gdzie miały byc rozkopy i nic się nie dzieje. ps. Rozumiem, że chodzi o wtorek 5 marzec 2019
~ Echnaton i Nefretiti
3 miesiące temu ocena: 83%  2
Z informacji dostrzegamy, że p. burmistrz Jędruszek oczekuje na odkrycie grobu Przemysława II , co będzie odkryciem na miarę grobu Tutanchamona - buchachacha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ &-&=€
3 miesiące temu ocena: 100%  1
Ja tam nie wierzę ŻPle,wolę zasięgać informacji w biurze wykonawcy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji