Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Pleszew. We wtorek wstrzymają dostawę wody

› Aktualności 3 miesiące temu    7.06.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Pleszew. 11 czerwca od 7.00 do 16.00 następi przerwa w dostawie wody dla kilkunastu ulic w mieście.

 

Jak informuje pleszewskie PK, w najbliższy wtorek - 11 czerwca - w godzinach od 7.00 do 16.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ulic: Rynek, Garncarska, Wąska, Krzyżowa, Kaliska (od ul. Szkolnej do Rynku), Szkolna, Plac Kościelny, Kilińskiego, Panieńska, Bojanowskiego, Kraszewskiego, Bramkowa, Tyniec, Daszyńskiego, Plac Powstańców Wielkopolskich, Sopałowicza, Marszewska (od Placu Powstańców Wielkopolskich do ul. Gen Hallera), Sienkiewicza (od skrzyżowania z ul. Kaczyńskiego do Rynku).

- Jednocześnie informujemy o rozpoczęciu robót instalacyjnych w dniu 10.06.2019 w ul. Krzywej do ul. Stolarskiej - pierwszy etap robót wymiana sieci wodociągowej. Przepraszamy za powstałe utrudnienia - czytamy w komunikacie wydanym dziś przez PK

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!