Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pleszew. Wielkopolski Festiwal Rzemiosła

› Aktualności 8 miesięcy temu    13.09.2017
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Już po raz piaty w Pleszewie odbędzie się WIELKOPOLSKI FESTIWAL RZEMIOSŁA.

R E K L A M A

Impreza odbędzie się 22 września 2017 roku na terenach wystawowych w Zespole Szkół Usługowo - Gospodarczych w Pleszewie.

To wyjątkowe wydarzenie! Co roku festiwal przyciąga nauczycieli, przedsiębiorców, rodziców i dzieci, a zwłaszcza młodzież, stojącą przed wyborem przyszłego zawodu, planującą naukę w szkołach zawodowych i praktyki w zakładach rzemieślniczych.

Przyjdźcie i zobaczcie! Czekają na Was: stoiska firmowe i branżowe, pokazy fryzjerskie, wystawy wyrobów, prezentacje usług, projekcje filmów i degustacje. Wśród ciekawostek zobaczymy stoiska rękodzieła artystycznego i ginących zawodów np. garncarza i wikliniarza.

Atrakcją dla najmłodszych będzie na pewno możliwość samodzielnego wykonania różnych prac np. stolarskich, malarskich czy dekarskich. W programie także konkurs kulinarny pt. „Wspomnienie dzieciństwa” oraz konkursy plastyczne pt. „A gdy dorosnę zostanę…” i „Zawód moich marzeń”. Dla specjalistów przygotowano panel konferencyjny w kinie „Hel” na temat „Różne spojrzenia na karierę zawodową”. Serdecznie zapraszamy na Festiwal Rzemiosła!

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Hanka
2 miesiące temu 1
Na jakim sprzęcie pracowali fryzjerzy? Czy mieli wyposażenie z http://www.wyposazenie-salonu-... ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A