Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pleszew Zorganizowali pierwsze spotkanie biznesowe

› Aktualności 2 miesiące temu    12.04.2019
Redakcja
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Spotkanie biznesowe odbyło się w bibliotece w PleszewieSpotkanie biznesowe odbyło się w bibliotece w Pleszewie

Pleszew. W czwartek - 11 kwietnia - w pleszewskiej bibliotece zorganizowano spotkanie biznesowe.

 

Wspólna inicjatywa - miasta i powiatu - miała na celu dać lokalnym przedsiębiorcom możliwość zapoznania się ofertą skierowaną bezpośrednio dla nich - m.in. dzięki obecności instytucji związanych na co dzień z biznesem - przedstawicielami Funduszu Poręczeń Kredytowych, specjalistów z Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, konsultantów Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju, ale także samych urzędników - starostwa i urzędu w Pleszewie.

- Przedsiębiorcy to nasi partnerzy - podkreślał burmistrz Arkadiusz Ptak, przypominając, że źródłem dochodów samej gminy są m.in. wpływy z lokalnych podatków od działalności gospodarczej czy wpływów z CIT.

Jak zaznaczał spotkanie biznesowe ma na celu m.in. dać możliwość lokalnym przedsiębiorcom szanse spotkania i kontaktu w jednym miejscu z instytucjami, z którymi mogą na co dzień współpracować.

- Chodzi także o urzędników. Jesteśmy tu - wspólnie ze starostą - razem ze swoimi służbami, by pomóc odpowiedzieć na pytania, z którymi przedsiębiorcy mogą się zmagać. Specjaliści od architektury, dróg itd. - są na miejscu - mówił do przedsiębiorców Ptak.

Spotkanie zaplanowano w formie paneli z wykładami przedstawicieli poszczególnych instytucji. Następnie przybyli na miejsce przedsiębiorcy mieli okazję rozmowy z poszczególnymi specjalistami.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Biznesmen z Pleszewa
  2 miesiące temu 4
  ja jestem biznesmen pełną gębą, zatrudniam za najniższą krajową, za nadgodziny i soboty płacę normalną stawkę nie żadne setki czy coś oczywiście "pod stołem" nieozusowane i nieopodatkowane hehehe teraz się zastanawiam nad kupnem nowego auto teraz podobno w modzie jest merc G klasa co sądzicie?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Stiw
  2 miesiące temu ocena: 100%  3
  Jedyna Wałbrzyska Strefa Ekonomiczna o pow ponad 3 ha w Pleszewie na ul Wschodniej i tak zostanie sprzedana firmie FAMOT
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ nauczyciel j. polskiego
  2 miesiące temu ocena: 71%  2
  Tytuł jest fatalny, wręcz chamski: "Zorganizowali pierwsze spotkanie biznesowe". Czy to nie można było napisać np tak: "Pleszewskie władze zorganizowały spotkanie biznesowe..." Nauczcie się wreszcie pisać po polsku - państwo redaktorzy.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ inspektor
  2 miesiące temu 1
  Tak jest. Redaktor powinien umieć pisać z sensem i po polsku