Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pleszówka/Bielawy. Znaki i barierka już są

› Aktualności 3 miesiące temu    14.05.2019
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

O oznakowanie ścieżek rowerowych w Pleszówce i Bielawach oraz berierkę zabezpieczającą przed głębokim rowem, prosił radny Tomasz Ciesielski na ostatniej sesji. 

O oznakowanie ścieżki pieszo-rowerowej w Pleszówce apelował radny - Tomasz Ciesielski. - Są kłótnie między pieszymi a rowerzystami, kto powinien się po niej poruszać. Temat ten dotyczy także miejscowości Bielawy – tam też ścieżka nie jest do końca oznakowana - mówił radny. I prosił także o postawienie barierki ochronnej przy chodniku w Pleszówce, od posesji 26 do posesji 29. - Rów jest w miarę głęboki, a żadnego zabezpieczenia nie ma - przypominał.

Jak poinformował wójt, Marek Zdunek, oznakowaniem i zabezpieczaniem ścieżki pieszo-rowerowej w Pleszówce zajmuje się powiat i tam sprawa zostanie przekazana. Natomiast znak informacyjny przy ścieżce już się pojawił. Nie ma jednak barierki ochronnej. Jeśli zaś chodzi o deptak w Bielawach, to już krajówka, więc to z kolei kompetencje GDDKiA w Poznaniu. Ścieżka do dziś nie została oznakowana. Jadąc od strony Pleszewa nie ma żadnego znaku, a jadąc od strony Kalisza, jest znak informujący o końcu drogi dla pieszych i rowerów.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jed
3 miesiące temu 2
A w Jedlcu konkurs na dyr. szkoły, Żegnamy Panią Grazyne i pozdr!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kruk
3 miesiące temu ocena: 100%  1
Tylko Jan Dziedziczak!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji