Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pluszowe misie na ulicach Pleszewa. Sprawdź kiedy!

› Aktualności ponad rok temu    19.05.2017
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

W związku z Międzynarodowym Dniem Dzieci Będących Ofiarami Przemocy uczniowie z klas II, IIIb i V z Zespołu Szkół Publicznych w Lenartowicach organizuje akcje edukacyjną.

2 czerwca na ulicach miasta i gminy pojawią się opatrzone przez dzieci misie. 

R E K L A M A

 

- Zachęcamy pleszewian do przygarnięcia symbolicznych maskotek, ale głównie prosimy o chwilę zastanowienia się nad losem krzywdzonych – apelują organizatorzy.

 

Akcja „Nie bij mnie - kochaj mnie” jest przeprowadzana pod patronatem fundacji WOŚP. Celem akcji jest zwrócenie uwagi przechodniów oraz spowodowanie, aby zatrzymali się na chwilę i przeczytali, co pluszowy miś ma im do powiedzenia. Liczy się reakcja. - Chcemy pokazać, że warto jest podejść do małej, bezbronnej osoby. Sprawdzić co się dzieje, reagować – zaznaczają organizatorzy akcji.

Pierwsza tego typu akcja została przeprowadzona w 2013 roku.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A