Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Pokłócili się na korcie

› Sport i rekreacja 7 miesięcy temu    11.06.2018
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Najlepsze pary deblowe Najlepsze pary deblowe "Open duet" fot. PST

Zawody „Open Duet” czyli Otwarte Deblowe Mistrzostwa Pleszewa w Tenisie Ziemnym rozgrywane były przy super pogodzie. Organizacja też była super. Dostosowali się do niej uczestnicy, dlatego na pleszewskich kortach odbył się ciekawy turniej. W meczu o trzecie miejsce doszło jednak do małego zgrzytu.

R E K L A M A

Rywalizacja przebiegała w dwóch grupach, w każdej rywalizowały cztery deblowe pary. Ostatecznie w finale znaleźli się debel pleszewski Krzysztof Kuźniacki /Jacek Rejek i para kaliska Jacek Owczarek /Kamil Bartoszek. Decydujące starcie było zacięte i wyrównane. - Pierwszy set dla kaliszan 6:4, drugi dla gospodarzy 6:4! O zwycięstwie musiał zdecydować duży tiebreak do dziesięciu.Tutaj lepsi okazali Owczarek /Bartoszek wygrywając 10:7 i oni wygrali tegoroczne zawody – opowiedział Marek Szymoniak, prezes Pleszewskiego Stowarzyszenia Tenisowego. W meczu o trzecie miejsce debel ze Zduńskiej Woli, Paweł Lewandowski /Wojciech Makowski, pokonał duet kalisko-ostrowski Jacek Cichorski /Maciej Kędzierski. - Przy stanie 6:5 ci drudzy zeszli z kortu w wyniku nieporozumień, rzekłbym, werbalno–psychologicznych. Jeden nie mógł znieść uwag, co do gry drugiego. To pierwsza taka sytuacja podczas naszych turniejów. Mógłbym powiedzieć, że na linii Kalisz -Ostrów jak iskrzyło, tak iskrzy. Żartuję oczywiście – śmiał się po zawodach Marek Szymoniak. Pary, które przegrały swoje grupowe rozgrywki, zagrały w turnieju pocieszenia. Zwyciężył duet Ireneusz Zaworski/Andrzej Matuszczak. Turniej współfinansowany był przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie, a zorganizowało go Pleszewskie Stowarzyszenie Tenisowe. Najbliższe zawody – Turniej o Puchar Burmistrza MiG Pleszew – rozegrany zostanie z okazji Dni Pleszewa w sobotę, 23 czerwca.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A