Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 LESZEK B

Porażka w osłabieniu

› Sport i rekreacja› Drużynowe 6 miesięcy temu    10.02.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Iskra Osieczna wciąż jest niepokonana w rozgrywkach mini koszaIskra Osieczna wciąż jest niepokonana w rozgrywkach mini kosza fot. P. Hain

Nie powiodło się drużynie młodzików młodszych Kosza w kolejnym meczu o mistrzostwo ligi wojewódzkiej U’12 chłopców.

Zespól Krzysztofa Cnotliwego uległ niepokonanej w rozgrywkach Iskrze Osieczna 49:61 (10:14, 10:21, 14:19, 15:7). Tomasz Pływaczyk zdobył aż 31 punktów. Poza nim punktowali: Dawid Słomiński – 6, Miłosz Marciniak – 6, Igor Szlachetka – 2, Mikołaj Mocek – 2 i Kacper Michalski – 2. Pleszewska drużyna ze względu na choroby i kontuzje przystąpiła do meczu tylko w dziewięcioosobowym składzie, w tym bez dwóch podstawowych zawodników - Maksymiliana Adamskiego i Adama Kozy. Słabiej zagrała w dwóch środkowych kwartach, notując sporo strat. Pełnię umiejętności zaprezentowała dopiero w ostatniej odsłonie. Chłopcom należą się jednak brawa za ambitną postawę i walkę. Nasz zespól zajmuje w tabeli trzecie miejsce z dorobkiem 5 zwycięstw i dwóch porażek.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Kibic
  6 miesięcy temu 1
  Ha, ha! Adam K. podstawowym zawodnikiem... Zagrał 1 mecz z 7 ligowych. Nie ma to jak rzetelna informacja.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji