Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Potrzebna pomoc, aby ocieplić budy dla psiaków!

› Aktualności 8 miesięcy temu    12.09.2017
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Na dworze coraz chłoodniej, ani sie obejrzymy, a będzie zima. Jest to czas bardzo trudny dla piesków z pleszewskiego azylu.  Dlatego jest potrzebna pomoc - przy ociepleniu bud. 

R E K L A M A

"Kochani, stąd nasze błaganie o pomoc" - piszą na swojej stronie wolontariusze z azylu dla zwierząt w Pleszewie. "W tym roku w styczniu udało nam się ocieplić parę bud w naszym azylu. Było to niezbędne, bo psiaki nie posiadały żadnej izolacji od zimna, a koce i stare pierzyny nie wystarczały. Niestety, nie udało nam się ocieplić wszystkich. Dodatkowo, w wyremontowanych już budach brak jeszcze ocieplonych wejść. Dlatego chcemy jeszcze w tym roku zamknąć temat przed końcem jesieni, by pozostałe psiaki też miały ciepło!" - czytamy dalej. 

Stąd prośba, aby pomóc pieskom i lista niezbędnych rzeczy:

1. 5 paczek styropianu „4” 10m2 (czyli 50m2)

2. 15 szt. płyt OSB „10” 2500X1250 cm.

Lista krótka ale konkretna. Zapraszamy do pomocy oferujemy ciepłą kawkę i jedzonko. Nie dajmy zmarznąć naszym psiakom! Przy poprzedniej akcji ocieplania pomagała firma Hydro-Bros Firma, Hydrauliczno-Remontowa.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A