Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY

Powiat pleszewski. Przybywa osób na kwarantannie

› Aktualności 3 dni temu 12:00    26.03.2020
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Zdjęcie otrzymaliśmy od naszego interauty z Pleszewa. Obrazuje jak pracują służby w obecnych warunkach. Na szczęście, póki co w naszym powiecie nie wykryto jeszcze żadnego przypadku koronawirusa.Zdjęcie otrzymaliśmy od naszego interauty z Pleszewa. Obrazuje jak pracują służby w obecnych warunkach. Na szczęście, póki co w naszym powiecie nie wykryto jeszcze żadnego przypadku koronawirusa. fot. czytelnik / archiwum prywatne

Powiat pleszewski. Koronawirus. 127 osób jest objętych obecnie kwarantanną na terenie powiatu pleszewskiego. Na szczęście nadal nie mamy osób zarażonych koronawirusem.


 

Większość z osób (107), które objęte są obowiązkową kwarantanną to ci, którzy wrócili z zagranicy.

 

24 osoby są objęte aktualnie nadzorem epidemiologicznym.


CZYTAJ TAKŻE: Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu został zamknięty. To decyzja sanepidu

 

Przypominamy. Dziś w Wielkopolsce mamy kolejne 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Są to:

kobieta w średnim wieku z powiatu ostrowskiego. W stanie dobrym leży w szpitalu zakaźnym w Kaliszu. Powróciła z zagranicy.

- kobieta w średnim wieku w powiecie pilskim w stanie dobrym przebywa w domu (izolacja). Zakażenie bez określonego kontaktu.

- mężczyzna w starszym wieku (75lat) z powiatu kaliskiego zmarły w Szpitalu w Kaliszu, którego przyczyną zgonu nie był COVID-19

 

AKTUALIZACJA [15.00]

Badania laboratoryjne potwierdziły dodatnie wyniki u kolejnych 4 osób z Wielkopolski. Wszystkie osoby w dobrym stanie zdrowia przebywają w domach. Miały kontakt z osobą zakażoną.

Są to:
- młody mężczyzna z powiatu poznańskiego,
- starszy mężczyzna z powiatu poznańskiego,
- mężczyzna w podeszłym wieku z powiatu poznańskiego,
- mężczyzna w średnim wieku z powiatu leszczyńskiego.

W Wielkopolsce do tej pory odnotowano 66 przypadków zakażenia koronawirusem, w tym dwie osoby zmarły.

 

 

Do naszej redakcji co jakiś czas napływają informacje o wyjazdach służb medycznych z PCM, w ubraniach zabezpieczających. Uspokajamy - nie oznacza to, że jadą bezpośrednio do pacjenta zarażonego koronawirusem. No normalne procedury chroniące medyków w obecnej sytuacji.

Przypominamy jednocześnie o akcji #nieklammedyka - ratownicy apelują, by dla dobra nas wszystkich nie oszukiwać służb:

CZYTAJ TAKŻE: Bardzo ważny apel medyków! - Konsekwencje takich zachowań mogą być tragiczne - ostrzegają

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ zatroskani
3 dni temu ocena: 75%  4
DO KIEROWNICTWA MARKETÓW I SKLEPÓW SAMOOBSŁUGOWYCH ! Dla lepszego zabezpieczenia kasjerek przed ewentualnym zarażeniem wirusem, wywieście informację dla klientów, żeby podczas transakcji płacowych, jeżeli to możliwe, starali się nie rozmawiać z kasjerkami. Słowo DZIĘKUJĘ, można wyrazić gestem ręki, Podobna informacja powinna być skierowana dla klientów. Tu sprawdza się przysłowie : MILCZENIE JEST ZŁOTEM.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mama
3 dni temu ocena: 90%  3
czy ktoś sprawdza osoby na kwarantannie bo z tego co widze chodzą normalnie do sklepu i narażają innych na niebezpieczeństwo
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ju
3 dni temu ocena: 90%  2
mama - Zgłoś sprawę na policję, nie bój się. Działasz dla dobra innych
~ Chłop
3 dni temu ocena: 52%  1
Naród żyje w strachu, a kasta sędziowska dodatkowo podjudza do buntu w narodzie. Na dodatek kandydatka PO na prezydenta wali z grubej rury : "Konstytucja ważniejsza od ludzkiego życia". Nerwy w człowieku wysiadają .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji