Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Powiatowa siatkówka plażowa

› Sport i rekreacja 11 miesięcy temu    19.05.2017
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zwycięskie zespoły z Gimnazjum w GołuchowieZwycięskie zespoły z Gimnazjum w Gołuchowie fot. P. Hain

Przez dwa dni rozgrywane były na boisku Zespołu Szkół Publicznych nr 3 w Pleszewie powiatowe mistrzostwa w siatkówce plażowej uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.

R E K L A M A

Zagrało ogółem 10 zespołów gimnazjalnych oraz 8 ze szkół ponadgimnazjalnych, w tym po raz pierwszy reprezentanci Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Pleszewie. Triumf odnotowały obie drużyny z Gimnazjum w Gołuchowie (Olga Górska i Aleksandra Marcinkowska oraz Jakub Michalak i Jakub Pera), a także zespoły z I LO w Pleszewie (Olga Kaźmierska, Barbara Sadowska oraz Maciej Marcinkowski, Jan Jaźwiecki). Zwycięskimi duetami zaopiekowali się odpowiednio Paweł Henke i Szymon Woźniak. Nagrodami były puchary, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Pleszewie. Do etapu rejonowego "Gimnazjady" i "Licealiady" zakwalifikowali się także wicemistrzowie: Magdalena Pawlak, Wiktoria Macikowska (Gim. Kościelna Wieś), Jeremi Wabiński, Bartosz Stephan (Gim. 2 Pleszew), Natalia Frankowska, Monika Mazur (ZSPP CKU w Marszewie) oraz Tobiasz Górny, Kacper Wachowiak (ZSU-G w Pleszewie).

R E K L A M Azjem-sobie
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A