Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Profesor Łazuga w I LO. Ciekawy wykład dla młodzieży

› Aktualności 9 miesięcy temu    12.10.2017
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Ewa Andersz-Wanat

Młodzież z pleszewskiego I LO gościła profesora Waldemara Łazugę, kierownika Zakładu Myśli i Kultury Politycznej UAM. Przyjechał on na wykład w ramach współpracy liceum z uniwersytetem, która trwa już 6 lat.

R E K L A M A

Opiekunem projektu klas akademickich jest nauczyciel Robert Kulig. I to on, po powitaniu gościa przez dyrektor szkoły Lillę Deleszkiewicz, opowiedział o jego funkcjonowaniu. Potem już młodzież wysłuchała ciekawego, przeplatanego anegdotami wykładu prof Łazugi, w którym było wiele wątków: młodość i wolność, inteligencja a wykształcenie, polityka i rola wizerunku polityków, wpływ mediów na postrzeganie świata, a nawet Jan Matejko i jego Poczet Królów i Książąt Polskich. Gość otrzymał gromkie brawa oraz kwiaty.

Więcej w "Życiu Pleszewa"

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ LO
9 miesięcy temu 1
Mówił faktycznie sensownie, a pierdział przy tym jeszcze bardziej
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A