Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Prowadzi Bora! Głosowanie do 25 maja!

› Aktualności› Wydarzenia 11 miesięcy temu    19.05.2017
Przemysław Góralczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A

Głosowanie trwa! Na prowadzeniu Bora!

Który zwierzak zdobędzie tytuł Pupila Roku 2017? Obecnie prowadzi Bora. Na drugim miejscu jest Aqua, a na trzecim - Bampi.

W naszej galerii możecie obejrzeć zdjęcia wszystkich zgłoszonych zwierząt. Na pupila można głosować do 25 maja (godz. 12.00). Jak? Wystarczy wysłać SMS pod numer 71051 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując: zp.numer pupila (np. zp.15). Istnieje możliwość wielokrotnego głosowania.

To nie jedyna możliwość. W „Życiu Pleszewa” znajdzie się kupon. Wystarczy go wypełnić i wysłać lub przynieść do redakcji – Pleszew, ul. Kaliska 24.

Każdy SMS daje pupilowi 3 punkty, natomiast kupon z gazety – 5 punktów. Punkty z obu głosować się sumują. „Pupilem Roku 2017” zostanie zwierzak, który uzyska największą łączną ilość punktów.

R E K L A M A
R E K L A M Azjem-sobie
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A