Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Przedszkolaki zawładnęły sceną w Czerminie!

› Społeczeństwo› Dla młodych 10 miesięcy temu    6.12.2017
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch. organizatorów

Gmina Czermin. 30 maluchów z przedszkoli w Broniszewicach, Czerminie , Grabiu, Wieczynie i Żegocinie wzięło udział w XIX Gminnym Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej, który odbył się na początku grudnia w ośrodku kultury w Czerminie.

 

Prezentacja piosenek odbywała się w dwóch kategoriach: 3-5 lat oraz 6-latków. W rolę św. Mikołaja tym razem wcielił się członek kabaretu „Nie z tej ziemi” - Mikołaj Łukomski.

R E K L A M A

- Zespół taneczno-wokalny Trzpioty na rozpoczęcie zaśpiewał festiwalową piosenkę, natomiast podczas przerwy zabawiał dzieci tańcem. W rolę konferansjera wcieliła się Alicja Mrozińska, która również zaprezentowała przed dziećmi swoje umiejętności wokalne, natomiast nad nagłośnieniem czuwał Piotr Prais - opisuje kierownik ośrodka kultury Renata Półtorak.

Jury w składzie : Angelika Śpitalniak - wokalistka, laureatka międzynarodowego festiwalu w Pradze oraz instruktorzy muzyczno-wokalni: Gerard Studziński i Krzysztof Półtorak wyróżniło w sumie 14 wykonawców.

Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali od św. Mikołaja dyplomy i prezenty. Angelika Śpitalniak zachęciła dzieci do rozwijania swoich umiejętności wokalnych wykonując dla nich piosenkę pt: „Modelka”, którą śpiewała będąc w ich wieku.

- Ośrodek Kultury w Czerminie dziękuje wszystkim uczestniczącym w przeglądzie dzieciom, ich rodzicom, opiekunom oraz wszystkim osobom, które pomogły w organizacji przeglądu - zaznacza kierownik ośrodka w Czerminie.

I już teraz zaprasza na jubileuszowy XX przegląd, który odbędzie się w przyszłym roku.

LISTA WYRÓŻNIONYCH PRZEDSZKOLAKÓW:

Szymon Grygiel i Wiktoria Grygiel z Przedszkola w Grabiu;

Lena Walerowicz i Marta Owczarek z Przedszkola w Wieczynie;

Natalia Kłakulak z Przedszkola w Żegocinie;

Amelia Szmytkowska i Dariusz Grzeszczak z Przedszkola w Broniszewicach;

Agnieszka Grzegorczyk, Helena Szpitalniak, Alan Grohecki, Maja Barszczewska, Martyna Cichorek, Marysia Kaźmierczak i Anna Dorsz z Przedszkola w Czerminie.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A