Przegrali po walce

Przegrali po walce - Zdjęcie główne

Piłkarze Żaków Taczanów zostawili na boisku sporo zdrowia, podjęli walkę z Prosną Kalisz, ale ostatecznie ponieśli porażkę.

Prowadzenie dał kaliszanom Marcin Grabowski, ale do wyrównania doprowadził z rzutu karnego Marcin Mielcarek. Remisem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa. Napór Prosny po przerwie zaowocował golem Adriana Janika. Adam Szczepaniak nie miał szans na skuteczną interwencję, bo piłka uderzona została silnie i precyzyjnie. Odbijając się od słupka wpadła do bramki. Taczanowianie w tej sytuacji spadli w tabeli na ostatnie miejsce. Wyprzedził ich Jaskiniowiec Rajsko, który w stosunku 3:1 uporał się z Gladiatorami Pieruszyce. Honorowego gola dla zespołu z gminy Czermin strzelił przy stanie 0:2 Tomasz Nowaczyk.