Przerwana seria Tilgnera

Przerwana seria Tilgnera - Zdjęcie główne

Siedem wygranych spotkań z rzędu, ale ósmego nie było. Cudowną serię przerwała Tilgnerowi Myjnia pod Brzozą.

Już w 23 sekundzie Szymon Augustyniak pokonał Michała Mączkę, a po pierwszej połowie było 3:0. Decydujące okazało się ostatnich 15 minut. Gracze Tilgnera zdołali doprowadzić do wyrównania i niewiele zabrakło, by zainkasowali nawet trzy punkty. Tomasz Zawada skierował piłkę do siatki, ale w tym momencie zegar odmierzył już 25 minut gry. Ten remis spowodował, że trzy czołowe drużyny - Asnyk, Ekipa Żubra i Bloki -  znów odskoczyły pleszewskiej drużynie. Rok 2018 na razie przebiega pod dyktando LZS-u Tursko, który jako jedyny odniósł komplet pięciu zwycięstw. Najwyższą wygraną w XV kolejce odnotował LZS Kuchary, gromiąc Muszalskich 9:0.

FUTSAL LIGA GOŁUCHÓW

Termin XV – 3 lutego 2018:

LZS Kuchary – Muszalscy J&K 9:0 ( Emil Marszałek (3), Michał Ciesielski (2), Krzysztof Banasiak, Damian Kawecki, Dominik Marcinkowski, Eryk Skowron)

Tilgner – Myjnia pod Brzozą 3:3 (Michał Siuda, Dominik Włodarczyk, Tomasz Zawada – Szymon Augustyniak, Krzysztof Krysztofowicz, Jakub Biadała)

LZS Tursko – CX-80 7:1 (Mateusz Szkudlarski (5), Mateusz Kubiak (2) – Tomasz Marchwacki)

Eka Fokus Żegocin – Ekipa Żubra 0:2 (Paweł Stempień, Maciej Marcinkowski)

Asnyk Kalisz – LZS Jedlec 9:2 (Fabian Baraniak (3), Tomasz Olejnik (3), Tomasz Józefowski (2), Michał Laluk – Dominik Góralczyk, Krzysztof Pietrzak)

Bloki Gołuchów – Rysbud Amatorzy 6:3 (Adrian Hajdasz (2), Tomasz Kapałka (2), Filip Szkudlarz, Łukasz Trzęsała – Adam Jakubek (2), Łukasz Cierniak)