Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASzkoła marszew a1 podstrona
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Przy Zespole Szkół powstaną nowe miejsca postojowe

› Aktualności 6 miesięcy temu    10.08.2018
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Gmina Chocz. Przy Zespołu Szkół w Choczu trwają prace związane z budową nowego parkingu. W sumie powstanie tutaj 28 miejsc dla samochodów - w tym dwa dla niepełnosprawnych.

 

Inwestycja realizowana jest dzięki pomocy finansowej z Urzędu Marszałkowskiego. Gmina pozyskała niedawno ponad 65,5 tys. zł na wspomniane zadanie, które w sumie kosztować będzie niemal 186 tys. zł.

R E K L A M A

Nowy parking budowany jest w okolicach boisk do piłki nożnej, siatkowej, plażowej, bieżni, placu zabaw oraz sali sportowej.

- W ramach inwestycji powstanie 28 miejsc postojowych w tym 2 dla niepełnosprawnych oraz kanalizacja deszczowa. Infrastruktura towarzysząca w postaci parkingów ma na celu powstanie kolejnych miejsc parkingowych dla osób korzystających z kompleksu boisk sportowo-rekreacyjnych Zespołu Szkół w Choczu - informuje Magdalena Marciniak, zastępca burmistrza gminy.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Lech
6 miesięcy temu ocena: 100%  1
coś podobnego- 1 miejsce parkingowe 6 500 zł
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A