Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Przyjdź do redakcji, skorzystaj z badań, schudnij

› Aktualności ponad rok temu    11.07.2016
Justyna Napieraj
komentarzy 8 ocen 24 / 100%
A A A

Chcesz schudnąć lub po prostu dobrze się odżywiać? Przyjdź na bezpłatny Dzień Zdrowia w „Życiu Pleszewa”. Naszym partnerem jest dr Barbara - platforma do zdrowego odżywiania się i prowadzenia zdrowego trybu życia.

R E K L A M A

Akcja odbędzie się we wtorek, 19 lipca w godzinach od 10.00 do 16.00 w siedzibie „Życia Pleszewa” dla osób, które zgłoszą swój udział w naszej redakcji do poniedziałku, 18 lipca do godz. 15.30 (można dzwonić pod numer tel. 62 508-10-17). Badanie jest bezpłatne!

W ramach badań przeprowadzana będzie analiza struktury ciała. Wystarczy stanąć przez chwilę na wadze, na boso. Nie trzeba być na czczo, ale lepiej bezpośrednio przed nie spożywać posiłku. Na wyniku wskazana będzie nasza masa ciała, zawartość tkanki tłuszczowej, masa mięśni, BMI. Wyliczony też zostanie nasz metaboliczny wiek. Dietetyk udzieli konsultacji. Następnie - dla chętnych - w ich telefon wgrana zostanie platforma dr Barbara. To mobilna aplikacja, a także strona internetowa, na której można monitorować masę ciała oraz postępy w diecie. Specjalnie dla nas generowany jest jadłospis na 7 dni - dieta dopasowana jest do użytkowników aplikacji. Na ekranie pojawiają się powiadomienia o posiłkach. Program będzie nam przypominał, żeby zdrowo jeść, zważyć się, przebadać, pójść do laboratorium. W ten sposób można obserwować, co się dzieje z naszym organizmem. Platforma dr Barbara ma pomóc w dbaniu o swoje zdrowie, uświadamiać, jakie to jest ważne, przypominać o zdrowym odżywianiu, ruchu, badaniach, piciu wody, ooraz wszystkich czynnikach, które wpływają na nasze zdrowie.

Aplikacja kosztuje 55 zł. W Dniu Zdrowia przeprowadzonym w redakcji „Życia Pleszewa” osoby, które zgłoszą się na badania i zechcą ją nabyć, zapłacą 20 zł.

Sieć ALAB Laboratoria, mająca swą placówkę m.in. w Poznaniu, udostępni też naszym czytelnikom badania medyczne - „Food Profil” - stwierdzające, czy nie mamy nadwrażliwości pokarmowej na jakiś produkt spożywczy. Kilka osób będzie mogło skorzystać z rabatowanych badań w ALAB Laboratoria w Poznaniu.


„Platforma dr Barbara - time to eat healthy” to kompleksowy program do prowadzenia zdrowego trybu życia - składają się na niego dieta, treningi oraz badania medyczne. Dane wpisywane są przez użytkowników do panelu. Wówczas taka osoba dostaje informację zwrotną, czy dany parametr np. glukoza jest w normie/nie jest w normie. Może przeczytać sobie kilka dodatkowych informacji na ten temat. Platforma dr Barbara jest dostępna na komputer oraz na telefon (aplikacja na system Android i iOS).

Więcej na ten temat na www.drbarbara.pl

R E K L A M A
+ 24 głosów: 24 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Karinka3
miesiąc temu 8
Z jakich sposobów na odchudzanie warto skorzystać? Czy takie zioła- https://herblive.com/koktajl_h... są odpowiednie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pamka
7 miesięcy temu 7
Póki co próbuje jeszcze odchudzania na własną rękę. Czy macie jakieś doświadczenie z http://www.drzdrowko.pl/... ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Agnieszka
9 miesięcy temu 6
U m,nie super efekt dał sposób przedstawiony na http://swiatzdrowiaiurody.pl... W końcu pozbyłam się nadwagi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Koni
ponad rok temu 5
Polecam artykuł na temat diety detoks http://sciezka-zdrowia.eu/diet...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ letka
ponad rok temu 4
Skuteczne odchudzanie jest naprawdę trudne. Zobaczcie: http://www.legalneodchudzanie.... Odchudzanie wymaga sporej determinacji i wytrwałości.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ kilka
ponad rok temu 3
Znacie już opinie iqgreen? Z tego co przeczytałam na http://zyjciezdrowo.blogspot.c... zielona kawa pomaga w zrzuceniu zbędnych kilogramów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ach
ponad rok temu 2
Niby za darmo ale jednak cos trzeba bedzie wyslupac z portfela za darmo umarło
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Szrkon
4 miesiące temu 1
Są okej, ale częściej zagladam na http://ezdrowo.pl/... , aby poczytać coś na temat zdrowia.
R E K L A M A