Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AWOZNY A1

Pucharowe derby dla LKS-u II Gołuchów

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 3 miesiące temu    11.08.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Rezerwy LKS-u Gołuchów „przybiły piątkę” Stali II	Rezerwy LKS-u Gołuchów „przybiły piątkę” Stali II  fot. P. Hain

Rezerwy Stali Pleszew i LKS-u Gołuchów zmierzyły się w derbowym starciu w ramach rundy wstępnej Totolotek Pucharu Polski strefy kaliskiej.

Zdecydowanie lepsi okazali się podopieczni trenera Łukasza Hyżyka, wbijając ekipie Andrzeja Latańskiego pięć goli. Już na początku meczu bramki strzelili Michał Marciszak i Maciej Marcinkowski, a po przerwie kolejne gole uzyskali Patryk Kowalski, Adrian Hajdasz i ponownie Maciej Marcinkowski. Gołuchowianie mogli wygrać ten mecz nawet w dwucyfrowych rozmiarach, ale skuteczność nie była ich mocną stroną. Stalowcy okazji bramowych mieli mniej. Najlepszych nie wykorzystali Jakub Grabarek i Tomasz Kazur. Gladiatorzy Pieruszyce awansowali bez gry, bo Unia Szymanowice wycofała się z rozgrywek.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Lks
  3 miesiące temu ocena: 100%  1
  Brawo Lks Gołuchów
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji