Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Ratownicy dzieciom. Wyjątkowe lekcje bezpieczeństwa

› Aktualności› Wydarzenia 11 miesięcy temu    16.04.2018
Przemysław Góralczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Ratownicy z Pleszewskiego Centrum Medycznego znów odwiedzą przedszkolaków.

Podczas wyjątkowych lekcji będą uczyć podstawowych zasad bezpieczeństwo i prawidłowych zachowań w chwilach zagrożenia. – W ten sposób przeszkolimy dzieci w wieku przedszkolnym w zakresie umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej – mówi Dominik Kołaski, ratownik z PCM. I dodaje, że organizacja spotkań w formie zabawy pomaga nie tylko oswoić się z tematem pierwszej pomocy, ale też rozwijać w najmłodszych poczucie obowiązku niesienia pomocy innym. To zaś jest ważne, bo nasza świadomość o konieczności udzielania pomocy jest ciągle mała.

Projekt „Ratownicy medycznie dzieciom” realizowany jest przez Stowarzyszenie Centrum Rozwoju w Pleszewie we współpracy z Pleszewskim Centrum Medycznym oraz wspólnie z Partnerem – Fundacją PZU. Przedszkola, które są zainteresowane wzięciem udziału w projekcie mogą zgłaszać się drogą mailową na adres: scrpleszew@gmail.com lub telefoniczną pod numerem telefonu: 503 110 366 (Dominik Kołaski) lub 692 434 582 (Piotr Kramarczyk).

O pleszewskich ratownikach i ich projekcie przeczytacie we wtorek w "Życiu Pleszewa".

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Kalina
  10 miesięcy temu 1
  Chcę kupić dziecku telefon, by mógł do nas zadzwonić w razie potrzeby. Który telefon z tego rankingu- http://strefasmartfonow.pl... powinniśmy wybrać?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A