› Sport i rekreacja› Piłka nożna 15 dni temu    8.10.2017
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Stal zremisowała z Zefką Kobyla Góra 1:1Stal zremisowała z Zefką Kobyla Góra 1:1 fot. P. Hain

Pogoda była bardzo zmienna, tak, jak gra Stali w dzisiejszym meczu.

W pierwszej połowie lało, a na boisku niewiele się działo nie licząc strzału w słupek Daniela Osiewały i poprawki Miłosza Jędrzejewskiego obronionej przez Tomasza Szymkowiaka. W drugiej połowie przestało padać i Stal zaczęła grać. Była lepszą drużyną od "Kobyłki", ale zabrakło skuteczności. Prowadzenie uzyskał Jakub Biadała. Wyrównał Łukasz Woźny po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kacpra Mądrego. Mecz zakończył się remisem 1:1, który zadowolił tylko gości z Kobylej Góry.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.