Remis w osłabieniu

Remis w osłabieniu - Zdjęcie główne

Bez „wykartkowanych” Krystiana Benuszaka i Marcina Wandzla, a także Mateusza Szkudlarskiego, który doznał urazu na rozgrzewce, przyszło rywalizować LKS-owi w wyjazdowym meczu z Kotwicą. I gołuchowianie nie dali się ograć.

Co prawda po pierwszej połowie przegrywali 0:1, bo Dawid Urbanek przelobował wysuniętego daleko od bramki Marcina Antczaka, ale zaraz po przerwie wyrównał Paweł Stempień. Pomocnik LKS-u otrzymał dokładne podanie od Patryka Cierniewskiego i silnym strzałem pokonał Mateusza Janczara. Cztery minuty później najskuteczniejszy piłkarz Kotwicy, Patryk Bordych, wykorzystał zbyt krótkie piąstkowanie Antczaka, ale po godzinie gry znów był remis. Bramkę na wagę jednego punktu uzyskał po indywidualnej akcji Paweł Stempień. W najbliższą środę gołuchowianie nareszcie zaprezentują się własnej publiczności. O godz. 17:00 podejmą Jarotę Jarocin w półfinale Pucharu Polski KOZPN.

KOTWICA KÓRNIK – LKS GOŁUCHÓW 2:2 (1:0)

LKS Gołuchów: Marcin Antczak – Grzegorz Kuś, Krzysztof Czabański, Paweł Majusiak, Michał Laluk, Dawid Guźniczak, Maciej Marcinkowski, Paweł Stempień, Patryk Cierniewski (85’ Patryk Kubczyk), Szymon Gałczyński, Marcin Szymkowiak

1:0 – Dawid Urbanek (13’) 1:1 – Paweł Stempień (47’) 2:1 – Patryk Bordych (51’) 2:2 – Paweł Stempień (60’)