Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY

Remisowy sparing Lasu Kuczków

› Sport i rekreacja› Piłka nożna miesiąc temu    9.02.2020
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Las zremisował z Czarnymi Wierzbno 2:2Las zremisował z Czarnymi Wierzbno 2:2 fot. P. Hain

Las Kuczków rozpocznie wiosenną część sezonu dosyć późno, bo dopiero 29 marca, ale przygotowania zaczął jako jeden z pierwszych naszych zespołów. Kuczkowianie mają za sobą już dwie gry kontrolne.

Przed tygodniem przegrali 2:3 z A-klasową Koroną-Pogoń Stawiszyn. Dzisiaj zagrali na boisku ze sztuczną nawierzchnią stadionu miejskiego w Pleszewie z Czarnymi Wierzbno. Pojedynek zakończył się remisem 2:2. Podopieczni trenera Wojciecha Kwiecińskiego dwukrotnie musieli gonić wynik. Do remisu 1:1 doprowadził Norbert Ceglarek, a bramkę na 2:2 uzyskał Patryk Michnik. Wyniki sparingów są akurat drugorzędne, najważniejsze jest dobre przygotowanie do rundy wiosennej. Cel jest jeden – awans do A-klasy. Póki co, Las jest liderem tabeli grupy VI z przewagą czterech punktów nad RKS-em Radliczyce.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!