Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY

Rozgrywki piłkarskie zawieszone

› Sport i rekreacja 16 dni temu    13.03.2020
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
LKS nie zagra na razie meczu z Olimpią KołoLKS nie zagra na razie meczu z Olimpią Koło fot. P. Hain

W sobotę, 14 marca, miały być zainaugurowane mecze o mistrzostwo IV i V ligi. Spotkania nie dojdą jednak do skutku. Nie odbędą się też w dwa kolejne weekendy, a dotyczy to także pojedynków w grupach A-klasy i B-klasy.

W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym władze Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej podjęły decyzję o zawieszeniu rozgrywek piłkarskich do 29. marca. Ale i ten termin może ulec zmianie, a rozgrywki mogą zostać nawet zakończone z zachowaniem dotychczasowych klasyfikacji w tabelach. Wyraźnie precyzuje to komunikat PZPN z dnia 12 marca, artykuł nr 2. A co z treningami? „Zawieszenie rozgrywek nie obejmuje treningów oraz meczów sparingowych, które w związku z podjętą decyzją, zaczęto masowo organizować. Nie mamy możliwości, by zabronić klubom organizowania tych aktywności. Z uwagi na niezwykle dynamiczną sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce, zachęcamy jednak wszystkich do odwołania wszelkich działań związanych ze szkoleniem piłkarskim. Wielkopolski ZPN rekomenduje klubom odwołanie wszystkich treningów oraz sparingów, jakie mają się odbyć w najbliższych kilkunastu dniach” – czytamy w oświadczeniu.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!