Różne połowy

Różne połowy - Zdjęcie główne

Piłkarze LKS-u Gołuchów tylko w pierwszej połowie grali niezły futbol, dlatego zeszli z boiska pokonani. LKS prezentował się w pierwszej połowie solidniej od Dąbroczanki, ale udokumentował to tylko jedną bramką autorstwa Dawida Pery. Niestety, po przerwie miejscowi zagrali dużo lepiej, czego nie można napisać o gołuchowianach. Na domiar złego Krzysztof Banasiak za krytykowanie orzeczeń sędziego ukarany został drugą żółtą, a w konekwencji czerwoną kartką i prez ostatni kwadrans nasza drużyna musiała grać w osłabieniu. Bohaterem meczu był Marcin Kaczmarek, który zdobył dwa gole, a przy jednym asystował. (ph)

DĄBROCZANKA PĘPOWO - LKS GOŁUCHÓW 3:1 (1:1)

GOLE: 1:0 - Marcin Kaczmarek (20'), 1:1 - Dawid Pera (33'), 2:1 - Adrian Nawrot (75'), 3:1 - Marcin Kaczmarek (84')

LKS: M. Żółtek – T. Kapałka, D. Smoliński, R. Matysiak, T. Ordziniak, A. Woźniak (87’ D. Rynowiecki), G. Kuś, K. Banasiak, M. Laluk, K. Mikołajczak (65’ M. Kubiak), D. Pera (80’ Ł. Trzęsała)