Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Astarosta
R E K L A M A

Ruszą przygotowania nad ustaleniem nazw ulic w Broniszewicach!

› Aktualności 10 miesięcy temu    7.12.2017
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Andrzej Szymczak, sołtys oraz radny z Broniszewic od lat walczy o uregulowanie kwestii nazw ulic w swojej wsi.Andrzej Szymczak, sołtys oraz radny z Broniszewic od lat walczy o uregulowanie kwestii nazw ulic w swojej wsi.

Gmina Czermin. - Nadszedł ten czas, musimy się nad tym pochylić - przyznaje wójt Czermina, Sławomir Spychaj. Chodzi o stworzenie nazw dla ulic w Broniszewicach.

 

Po naszym niedawnym artykule w papierowym wydaniu "Życia Pleszewa", na ostatniej sesji rady - już oficjalnie - rozpoczęła się debata odnośnie konieczności wprowadzenia nazw dla ulic w Broniszewicach, a w przyszłości być może także w samym Czerminie.

R E K L A M A

W planach jest m.in. powołanie specjalnych grup mieszkańców, którzy pochylą się nad tym tematem w sprawie ustalenia „filozofii nazewnictwa”.

O tym, że gmina Czermin jako jedyny samorząd w powiecie nie posiada ulic z konkretnymi nazwami pisaliśmy kilka tygodni temu na łamach „Życia Pleszewa”. Zamiast tego w każdej wsi - nawet tej największej - Broniszewicach - są jedynie numery, które z kolei dla kurierów, ale często także służb ratunkowych stanowią nie lada problem, by dotrzeć we właściwe miejsce na czas.

Opisany przez nas temat wywołał dyskusję podczas ostatniej sesji rady gminy w Czerminie.

WIĘCEJ O SPRAWIE PRZECZYTASZ W AKTUALNYM PAPIEROWYM WYDANIU "ŻYCIA PLESZEWA"

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Czerminiak
10 miesięcy temu ocena: 100%  1
W Czerminie też są potrzebne nazwy ulic
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A