Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Nieruchomość
R E K L A M A

Rysbud Amatorzy najlepsi

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 8 miesięcy temu    10.09.2017
Piotr Hain
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Rysbud Amatorzy - zwycięzcy I Mistrzostw Polski Street SoccerRysbud Amatorzy - zwycięzcy I Mistrzostw Polski Street Soccer fot. ligihalowe.pl

Na dwóch równoległych boiskach rozgrywane były wczoraj w Gostyniu I Otwarte Mistrzostwa Polski Street Soccer. Z grona dziewięciu startujących zespołów najlepsi okazali się Rysbud Amatorzy, którzy odnieśli komplet ośmiu zwycięstw.

R E K L A M A

Pokonali kolejno Jamajkę Śrem 6:5, Kawę na Ławę 9:5, As Bruk 9:6, 4 Ka Respect 11:4, Domcar 6:5 Machatronic Kunowo 7:2, Walzen Kunowo 6:3 oraz Kandent Team 9:4. W mistrzowskiej drużynie zagrali Adam Jakubek, Łukasz Cierniak, Mateusz Raczyk i Maciej Kałużny. - Na wydarzenie jechaliśmy ze sporymi brakami kadrowymi, a największym problemem był bramkarz, którego dopiero dostaliśmy na miejscu od chłopaków z Gostynia za co im dziękujemy! – wyjaśnił Łukasz Wojcieszak, kierownik drużyny. Wygraną finansową w kwocie 1000 złotych zwycięski zespół postanowił przeznaczyć na leczenie chorego Kubusia. Brawo chłopaki.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ perek
7 miesięcy temu 1
Który z Was miał do czynienia z http://iq-man.pl/checkout/2772... ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A