Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Rysbud Amatorzy wciąż na czele

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 8 miesięcy temu    1.07.2018
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Mecz Rysbudu Amatorów z Broniszewicami zakończył się remisemMecz Rysbudu Amatorów z Broniszewicami zakończył się remisem fot. M. Kruchowski

Drużyna Rysbudu Amatorów utrzymała przodownictwo w tabeli Pleszewskiej Ligi Piłki Nożnej. Liderzy rozgrywek wyszarpali jeden punkt, remisując 2:2 z Broniszewicami.

R E K L A M A

Łatwo nie było, bo rywale prowadzili już 2:0. Broniąca mistrzowskiego tytułu Myjnia pod Brzozą zredukowała stratę punktową do jednego, zwyciężając walkowerem Tilgnera. Przerwa w rozgrywkach potrwa aż do 11 sierpnia. W tym czasie piłkarze Eki Fokus Żegocin będą mogli przygotowywać plany do zaatakowania pierwszej pozycji. Nie bez podstaw, bo od pierwszego miejsca drużynę z gminy Czermin dzielą tylko dwa punkty. W ostatniej kolejce przed wakacjami żegociński zespół wygrał z Bautomem aż 8:2. Trzy bramki uzyskał Jacek Janecki i wysunął się na czoło klasyfikacji strzelców. Zdobył łącznie sześć goli. Tyle samo, co Łukasz Marcinkowski, broniący barw Tilgnera.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A