Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Rzeźnik zarabia na tuczniku 555 zł!

› Rolnictwo ponad rok temu    25.02.2016
Ksenia Pięta
komentarzy 6 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Ksenia Pięta

- Od paru lat w WIRze podejmujemy temat - ile wart jest tucznik opuszczający gospodarstwo rolne, a ile na półce sklepowej po rozbiorze na konkretne asortymenty mięsa bez jakiegokolwiek stopnia przetworzenia - mówi Kornel Pabiszczak, starszy specjalista ekonomii i marketingu w Wielkopolskiej Izbie Rolniczej w Poznaniu.

O ile więcej zarabiają przetwórcy od rolników? Sprawdź na www.wiescirolnicze.pl

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Wybor
ponad rok temu 8
Przeciez pozwoliliscie sami na to...nie wiecie czemu tak zrobili ze pozamykano te male zaklady z tradycja by duze rzeznie mogly bic kase...popatrzcie na okolice i nazwiska osob...i ich powiazania polityczne...wnioski same przyjda. A oni ze Unia nie pozwala...g...o! prawda...w Niemczech,Belgii w malych miejscowosciach sa przydomowe male rodzinne zaklady ze sklepem gdzie mozna kupic swiezo i od reki...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Agro
ponad rok temu ocena: 77%  7
Ludzie zastanówcie się: duża ubojnia, ile na godzinę zarabia rzeźnik a ile weterynarz ? Który się więcej napracuje ? Ilu jest rzeźników a ilu weterynarzy ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ AK
ponad rok temu ocena: 84%  6
nareszcie ktoś kto mówi prawdę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ AK do wolnego człowieka
ponad rok temu ocena: 80%  5
Wolny człowieku. Gdy miastowi wyjdą na ulice że im źle i nie mają za co żyć to powiedz im że są komunistycznym motłochem i mają się przebranżowić jak się nie opłaca pracować
~ wolny człowiek
ponad rok temu ocena: 17%  4
Jest interes - to się go rozwija. Nie ma interesu to się go zwija. Nie będę komuszym tłumokom wyjaśniał jak działa gospodarka rynkowa i matematyka, bo na to był czas w podstawówce.
~ AK
ponad rok temu ocena: 75%  3
A rolnikowi na podatki, amortyzację , opłaty, wynagrodzenie i pozostałe koszty to z czego ma zostać?
~ wolny człowiek nie
ponad rok temu ocena: 94%  2
Jak zabije ich setkę to będzie miał 99000 zł i wtedy starczy na wszystko i jeszcze mnóstwo zostanie. Czy znasz biednego rzeźnika?
~ wolny człowiek
ponad rok temu ocena: 22%  1
I znów populistyczne brednie. Nie będę bronił rzeźników, bo nie produkują dobrych wyrobów (w większości) ale zastanawialiście się, ile tak naprawdę temu rzeźnikowi zostanie? Że z tych 990 zł musi wystarczyć na podatki, wynagrodzenia, opłaty, amrtyzację i pozostałe koszty?