Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Sataniści spotykają się w lesie i odprawiają czarne msze?

› Aktualności 10 miesięcy temu    11.10.2017
Redakcja
komentarzy 17 ocen 0 / 0%
A A A
Fotografia przedstawia usypany z gałęzi symbol przypominający odwrócony pentagram. Fotografia przedstawia usypany z gałęzi symbol przypominający odwrócony pentagram.  fot. archiwum prywatne

Taka informacja obiegła lotem błyskawicy gminę Czermin i okolice. W obieg poszły zdjęcia z odwróconym pentagramem. Symbol ten miał zostać ułożony podczas jednego ze spotkań sekty.

– Widziano w rejonie Marianina samochody na obcych rejestracjach. Podobno jakaś sekta się zbiera. Strach pomyśleć, co oni tam robią – mówi jeden z mieszkańców gminy Czermin. Inny dorzuca oliwy do ognia. – Koleżankę zatrzymali ubrani na czarno młodzi ludzie, mieli czarne włosy. Pytali o drogę do Prokopowa. Sprawiali wrażenie naćpanych - opowiada młody mężczyzna. Na dowód wysyła zdjęcie.

R E K L A M A

Rzeczywiście fotografia przedstawia usypany z gałęzi symbol przypominający odwrócony pentagram. Symbol ten jest uważany za satanistyczny, nie tylko przez kościół, ale również przez ludzi zajmujących się okultyzmem, magią czy strefami eterycznymi.

Fotografię ma też sołtys pobliskich Broniszewic. – Kiedy tylko ją otrzymałem pojechałem na miejsce, ale nic tam już nie było. Żadnego śladu po gałęziach. Wydaje mi się, że to jakaś plotka, która zaczęła żyć swoim życiem – mówi Andrzej Szymczak. Podobnego zdania jest pleszewska policja.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A