Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Senioriada 2019. Seniorzy z powiatu znów pokazali moc!

› Aktualności 4 miesiące temu    9.09.2019
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Powiat pleszewski. W Pleszewie odbyło się wielkie święto seniorów - Senioriada 2019.

 

Senioriada - czyli impreza seniorów z powiatu pleszewskiego - odbyła się w naszym mieście już po raz drugi. Wszystko rozpoczął barwny korowód, podczas którego starsi ciałem, ale wciąż młodzi duchem mieszkańcy pokazali jak można cieszyć się życiem na emeryturze. Na początku parada - z udziałem kapeli - przemaszerowała z placu na Osiedlu Mieszka I do hali sportowej przy ZSP nr 3 w Pleszewie.

ZOBACZ WIDEO:

 

Tam odbyły się główne uroczystości. Po oficjalnym rozpoczęciu imprezy odbył się m.in. polonez, później z kolei nie zabrakło konkurencji sportowych, m.in. rzut lotką czy rzut do celu. Na miejscu pojawiły się także specjalne stoiska m.in. policji, ratowników medycznych, czy ZUS. Podczas zabawy nie zabrakło także występów zespołów senioralnych z gmin oraz pysznego poczęstunku.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ babcia, która stała na balkonie
  4 miesiące temu 1
  Dziecinada To prawda, że na starośc człowiek dziecinnieje.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji