Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Seniorzy świętują

› Kultura i Rozrywka› Relacje 8 miesięcy temu    22.09.2018
Redakcja
komentarzy 9 ocen 0 / 0%
A A A

Gołuchów. X Gminny Dzień Seniora.

R E K L A M A

Już po raz 10-ty w Gołuchowie zorganizowano gminny dzień seniora. Na uroczystość seniorów zaprosiły władze samorządowe na czele z wójtem Markiem Zdunkiem oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej z kierownik Agnieszką Kusiak.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (9)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
  ~ senior
  8 miesięcy temu ocena: 78%  9
  Panie Wójcie i tak Panu te spotkania nie pomogą wygrac wyborow w oczach widziałem u Pana strach .Niech se pan idzie juz odpocząć
  ~ Jadzia
  8 miesięcy temu ocena: 100%  8
  Ja też jestem seniorką, ale nie za dobrze się czuje w takiej dużej grupie i nie znam ludzi z innego końca gminy, nawet z samego Gołuchowa nie znam swoich rówieśników poza tymi z którymi miałam kontakt osobisty. Wolę żeby takie imprezy odbywały się w warunkach bardziej kameralnych, nie musi być kosztownie, niech zagra kapela i niech będzie miło. Nie mam na celu wypowiadać się politycznie, ale niech też ktoś usłyszy takie głosy jak mój.
  ~ Zizu
  8 miesięcy temu ocena: 27%  7
  Byłem na Dniu Seniorów impreza udana, reszta komentarzy typowo wyborcza i polityczna. Fajnie że mogą się spotkać co kilka lat w tak licznym gronie. Kontakt z seniorami jest bardzo ważny dla ludzi w sile wieku bo daje nam dużo pozytywnego przekazu i daje nam wiele .....
  ~ Władka
  8 miesięcy temu ocena: 76%  6
  Radnych nigdy nie było wcześniej, wczoraj byli z nami, brawo Beata!
  ~ bywająca
  8 miesięcy temu ocena: 85%  5
  sama obłuda i fałsz. Jeżeli tak ma wyglądać dzień seniora to ja za niego dziękuję. Wybory wyborami, ale nam seniorom należy się również szacunek
  R E K L A M A
  ~ Wdzięczny
  8 miesięcy temu ocena: 10%  4
  Serdeczne podziękowania dla pracowników urzędu gminy i gops w Gołuchowie za przygotowanie dnia seniora.
  ~ do Wdzięczny
  8 miesięcy temu ocena: 92%  3
  z tego co widzę tam byli tylko pracownicy GOPS, pracowników urzędu raczej nie widać na takich uroczystościach
  ~ Władysław
  8 miesięcy temu ocena: 100%  2
  Zgadzam się z Seniorem. Dziś było przyjemnie, nie twierdzę że nie. Jednak to trochę mało. Nasz uniwersytet trzeciego wieku nie może doprosić się większej dotacji a na kluby sportowe są przeznaczane setki tysięcy. Niech mają i się rozwijają, ale o seniorach też warto pamiętać. Nasz postulat rady seniorów tez trafia w próżnię. Pleszewscy seniorzy mają zniżki w autobusach, a my nic. Oby po 21 X nastąpiły zmiany korzystne dla nas - seniorów.
  ~ Senior
  8 miesięcy temu ocena: 96%  1
  Śniadanie dla seniora, Spółdzielnia Socjalna "Zajadalnia", Stowarzyszenie Mieszkańcom Gminy Gołuchów - to tylko niektóre działania. My seniorzy bardziej cenimy takie działanie niż odświętne pokazywanie się z nami na wspólnych zdjęciach. Nie jesteśmy dziećmi, przeżyliśmy już wiele lat i potrafimy odróżniać szczerze intencje od pozorów.
  R E K L A M A
  R E K L A M A