Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Stal pokonała Koronę Piaski 3:2Stal pokonała Koronę Piaski 3:2 fot. P. Hain

Cztery mecze sparingowe z udziałem naszych zespołów zaplanowano na ten weekend na boisku ze sztuczną nawierzchnią stadionu miejskiego w Pleszewie.

Dwa z nich rozegrane zostały wczoraj. LKS Gołuchów uległ 2:4 Ostrovii Ostrów Wlkp. Bramki dla zespołu Macieja Dolaty strzelili Dawid Guźniczak i Adrian Hajdasz. Później na boisko wybiegli zawodnicy Stali Pleszew. Ich starcie z Koroną Piaski zaczęło się od falstartu, bo rywale uzyskali dwa gole. Kontaktową bramkę jeszcze przed przerwą zdobył Michał Kozłowski. W drugiej połowie przebudził się Jakub Biadała, który udanie zstąpił kontuzjowanego Błażeja Ciesielskiego. Najpierw pokonał bramkarza rywali w sytuacji „sam na sam”, a nieco później był faulowany w polu karnym. Jacek Pacyński wykorzystał „jedenastkę”, ustalając wynik potyczki na 3:2. Dzisiaj swoje pierwsze sparingi stoczą nasze drużyny A-klasowe. Prosna Chocz podejmie o godz. 14:00 WKS Witaszyce, a o 16:00 Żaki Taczanów zagrają z LZS-em Cielcza.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.