Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 LESZEK B

Sparingi w skrajnie różnych warunkach

› Sport i rekreacja 6 miesięcy temu    3.02.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Bardzo wiosenna sobota i jesienno-zimowa niedziela. Zespołom piłkarskim przyszło rozgrywać sparingowe mecze w skrajnie różnych warunkach.

Pleszewska Stal tym razem na warunki pogodowe nie mogła narzekać, na wynik sparingowego pojedynku z IV-ligową Pinsel-Peter Krobianką Krobia również nie. Nasi rywale po pierwszej połowie wygrywali 2:1, bo na trafienia Marcina Masełkowskiego i Jędrzeja Urbańskiego odpowiedział jedynie Jacek Pacyński. Po przerwie strzelali tylko stalowcy. Błażej Ciesielski wyrównał z rzutu karnego po uprzednim faulu na nim samym, a zwycięskiego gola wbił Tomasz Zawada. LKS-owi Gołuchów przyszło toczyć sparing z Polonusem Kazimierz Biskupi przy zimnie i padającym deszczu. Podopieczni trenera Macieja Dolaty zwyciężyli rywali z okręgu konińskiego aż 5:0. Dwa gole uzyskał głową Paweł Stempień, a na listę strzelców wpisali się ponadto Krystian Benuszak, Tomasz Kazur i z rzutu karnego Dawid Guźniczak.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!