› Sport i rekreacja 15 dni temu    3.02.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Bardzo wiosenna sobota i jesienno-zimowa niedziela. Zespołom piłkarskim przyszło rozgrywać sparingowe mecze w skrajnie różnych warunkach.

Pleszewska Stal tym razem na warunki pogodowe nie mogła narzekać, na wynik sparingowego pojedynku z IV-ligową Pinsel-Peter Krobianką Krobia również nie. Nasi rywale po pierwszej połowie wygrywali 2:1, bo na trafienia Marcina Masełkowskiego i Jędrzeja Urbańskiego odpowiedział jedynie Jacek Pacyński. Po przerwie strzelali tylko stalowcy. Błażej Ciesielski wyrównał z rzutu karnego po uprzednim faulu na nim samym, a zwycięskiego gola wbił Tomasz Zawada. LKS-owi Gołuchów przyszło toczyć sparing z Polonusem Kazimierz Biskupi przy zimnie i padającym deszczu. Podopieczni trenera Macieja Dolaty zwyciężyli rywali z okręgu konińskiego aż 5:0. Dwa gole uzyskał głową Paweł Stempień, a na listę strzelców wpisali się ponadto Krystian Benuszak, Tomasz Kazur i z rzutu karnego Dawid Guźniczak.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.