Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sportowa majówka w Dobrzycy

› Sport i rekreacja 9 miesięcy temu    2.05.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Po raz kolejny majowy długi weekend w Dobrzycy przebiega pod znakiem sportowych zmagań.

1 maja odbyły się gminne biegi przełajowe przedszkolaków i dzieci ze szkół podstawowych. W zmaganiach, w różnych kategoriach wiekowych, wystartowała około setka dzieci. Na koniec w szranki stanęli rodzice – i tutaj rywalizacja była najbardziej zacięta. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale, bo jak podkreślali organizatorzy, nie chodziło o zajęte miejsca, ale wspólną zabawę. Dyplomy i medale wręczali: burmistrz Jarosław Pietrzak oraz przewodniczący Rady Miejskiej Gminy Dobrzyca – Witalis Półrolniczak.

Po zawodach biegowych rozegrano turniej piłkarski żaków i młodzików oraz turniej siatkówki plażowej. Na 2 maja zaplanowano natomiast turnieje piłkarskie trampkarzy oraz uczniów szkół średnich. Natomiast 5 maja odbyć ma się turniej strzelecki o puchar Burmistrza Gminy Dobrzyca. Sportową majówkę zorganizowały wspólnie Urząd Miejski Gminy Dobrzyca, Gminne Centrum Kultury w Dobrzycy, klub MLKS Czarni Dobrzyca oraz Szkoła Podstawowa w Dobrzycy.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z imprezy!

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!