Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Stal niemal jak "Kolejorz"

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 11 miesięcy temu    15.04.2018
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pleszewska Stal przełamała wyjazdową niemocPleszewska Stal przełamała wyjazdową niemoc fot. Mariusz Kruchowski

225 dni czekał poznański Lech na wyjazdowe zwycięstwo, bo tyle czasu upłynęło między meczami w Niecieczy i w Krakowie. Wyjazdowa posucha stalowców była minimalnie krótsza, bo wyniosła 203 dni. I choć to inny kaliber rozgrywek, to analogia jest widoczna.

R E K L A M A

Ale w końcu udało się i zespół Łukasza Bandosza wywiózł z Czekanowa komplet punktów. – Rachunki zostały wyrównane. Jesienią w Pleszewie to my w końcówce wypunktowaliśmy Stal, dzisiaj role się odwróciły. W pierwszej połowie nieco więcej z gry mieli pleszewianie, po przerwie mecz się wyrównał. O wyniku zadecydował błąd mojego bramkarza – ocenił Remigiusz Wojtczak, trener Piasta. Jedyna bramka padła w 88’. Piłkę minęła obrońców oraz zdezorientowanego bramkarza Dawida Mesnerowicza, a na to tylko czekał Mateusz Raczyk. Wcześniej niezłe okazje mieli Emil Poczta i Miłosz Białas.– Generalnie jestem zadowolony z postawy zawodników, ale po meczu w Żerkowie też byłem, a wróciliśmy bez punktów. Dzisiaj mamy trzy i to najważniejsze, szczególnie, że sąsiadujemy ze sobą w tabeli. Jak to się mówi – lepiej raz wygrać i raz przegrać, niż dwa razy zremisować – skomentował Łukasz Bandosz, trener Stali.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A