› Sport i rekreacja› Piłka nożna 12 dni temu    11.10.2017
Piotr Hain
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Pleszewska Stal przegrała z Jarotą 0:1Pleszewska Stal przegrała z Jarotą 0:1 fot. P. Hain

Szósta runda Pucharu Polski KOZPN nie przyniosła niespodzianek.

LKS Gołuchów awansował do ćwierćfinału, pokonując w Brzezinach miejscową Olimpię aż 6:0. Po pierwszej połowie było 2:0, a oba gole wbił Krystian Benuszak. Po przerwie trzy bramki zdobył Przemysław Skibiszewski, a jedną Łukasz Pietrzak. Wygrana mogła być wyższa, bo sytuacji nie brakowało. Krystian Robak i Dawid Guźniczak dla przykładu wycelowali w poprzeczkę. W równolegle rozgrywanym pojedynku Stal Pleszew przegrała na swoim boisku z III-ligowym Jarotą Jarocin 0:1. Jedynego gola zdobył już w 2’ Piotr Skokowski bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego. Jarocinianie stanowili lepszy zespół, ale ambitnie grający stalowcy swojego występu nie muszą się wstydzić.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.