Stal za burtą, LKS w ćwierćfinale

Stal za burtą, LKS w ćwierćfinale - Zdjęcie główne

Szósta runda Pucharu Polski KOZPN nie przyniosła niespodzianek.

LKS Gołuchów awansował do ćwierćfinału, pokonując w Brzezinach miejscową Olimpię aż 6:0. Po pierwszej połowie było 2:0, a oba gole wbił Krystian Benuszak. Po przerwie trzy bramki zdobył Przemysław Skibiszewski, a jedną Łukasz Pietrzak. Wygrana mogła być wyższa, bo sytuacji nie brakowało. Krystian Robak i Dawid Guźniczak dla przykładu wycelowali w poprzeczkę. W równolegle rozgrywanym pojedynku Stal Pleszew przegrała na swoim boisku z III-ligowym Jarotą Jarocin 0:1. Jedynego gola zdobył już w 2’ Piotr Skokowski bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego. Jarocinianie stanowili lepszy zespół, ale ambitnie grający stalowcy swojego występu nie muszą się wstydzić.