Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Stowarzyszenie Pleszewianie: Chcemy wygrać te wybory

› Aktualności 8 miesięcy temu    18.09.2018
Redakcja
komentarzy 30 ocen 3 / 33%
A A A
Liderzy list do rady miasta i gminy z ramienia Komitetu Wyborczego „Pleszewianie”Liderzy list do rady miasta i gminy z ramienia Komitetu Wyborczego „Pleszewianie”

Pleszew. - Jesteśmy gotowi wygrać te wybory i dokonać zmian w mieście - zapowiadają kandydaci z ramienia stowarzyszenia „Pleszewianie”. Ich komitet wyborczy został zarejestrowany, znamy też nazwiska liderów w poszczególnych okręgach. Kandydatem na burmistrza jest  Łukasz Marciniak.

 

- Listy do rady miasta i gminy będą wystawione we wszystkich trzech okręgach. Pleszewianie są gotowi wygrać te wybory i dokonać zmian w mieście - zapowiada Mateusz Biadała - jeden z liderów stowarzyszenia „Pleszewianie”.

R E K L A M A

Sam Biadała będzie „jedynką” w okręgu nr 1. Za nim znajdą Paweł Jakubowski oraz Natalia Witczak. W okręgu drugim listę „Pleszewian” otworzy drugi z liderów stowarzyszenia - Łukasz Marciniak, poza nim wystartują także Dominik Drygas, Marta Wencławek i Eryk Nawrocki. W okręgu nr 3 liderem listy będzie były starosta Michał Karalus, a na kolejnych miejscach znajdą się Agnieszka Oblizajek i Mirosław Rożek.

„Pleszewianie” zdecydowali się także wystawić swojego kandydata na burmistrza. Będzie nim - o czym pisaliśmy już wcześniej na łamach papierowego wydania "Życia Pleszewa" - Łukasz Marciniak.

- Kandyduję, ponieważ Pleszew potrzebuje zmian, nowego otwarcia - zapowiada.

WIĘCEJ PRZECZYTASZ ZA TYDZIEŃ W PAPIEROWYM WYDANIU "ŻYCIA PLESZEWA"

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 3 (33%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (30)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ Marek
8 miesięcy temu ocena: 100%  30
Nawet jakis leśny dziadek się znalazł. A może by tak na emeryturkę warto by było pójść.
~ PPL - Bis
8 miesięcy temu ocena: 60%  29
PPL . Chłopie nie 4 a 5 lat. Jesteś bardzo na bieżąco widzę !. Dość tego betonowego układu Miłośników Pleszewa. Swoje już zrobili a zakończyli pomnikiem fontanną . Jeśli Pleszew jako gmina ma się rozwijać potrzebuje świeżego powietrza. Adamek zawsze był asekurantem, nigdy nie proponował nowych rozwiązań, tylko podglądał u innych samorządowców. Za to łupił swoich mieszkańców: najwyższe opłaty za odpady, fatalne konsultacje w sprawie S-11, olał wsie. Nic dziwnego, że my w Taczanowie myślimy, że pomysł z gminą wiejską Pleszew nie był głupi
~ duck
7 miesięcy temu ocena: 100%  28
Do PPL Bis ! nie Adamek ale...Pan Adamek ,trochę kultury
~ nie milosnik
8 miesięcy temu ocena: 71%  27
Tylko w Pleszewie cwaniaki ukrywają się pod jakimiś stowarzyszeniami itp aby nikt nie wiedział z jaką partia powiązani są, -smieszne
~ PPL
8 miesięcy temu ocena: 22%  26
A ja za głosuje na P. Marciniaka jak wygra bedzie mogl sie wykazac skoro teraz wytyka bledy innym to jak on zostanie burmistrzem pokarze na co go stac. Bedzie mial 4 tata na zrobienie wszystkiego czego nie zrobila obecna wladza.... Bo wytykac kazdy umie...
R E K L A M A
~ K.
7 miesięcy temu 25
Będąc w przychodni pani dr. A. Kałużnej, jest się agitowanym przez jedną z pań z obsługi na rzecz głosowania za panem Ł. Marciniakiem, o czym informowała mnie mama
~ CCC
8 miesięcy temu ocena: 46%  24
Zobaczylem zdjecie tych ludzi i wiem jedno...na zadnego z nich nie oddalbym swojego glosu, wolalbym postawic na karcie do glosowania wielki X .
~ Nareszcie!
8 miesięcy temu ocena: 52%  23
Nie chcę Miłośników i Ptaka. Głosuję nas Was
~ JA!!
8 miesięcy temu ocena: 60%  22
Zmiana! Popieram! Koniec z tym układem w Pleszewie - gdzie Adamek i Ptak pociągają za sznurki. Tylko nowi ludzie!
~ PITERRR
8 miesięcy temu ocena: 50%  21
HAHAHA NOWI --- STARZYYYY
~ dzony 11
8 miesięcy temu ocena: 60%  20
Grzegorz Jenerowicz to jedyny słuszny wybór. Prawdziwy patriota człowiek, który kocha historię i Polskę. Wierzę, że wygra wybory i zrobi porządek z komuchami oraz ludźmi z PSL- u co twardo trzymają się stołków.
~ Bogdan
8 miesięcy temu ocena: 29%  19
W koncu jacyś ludzi z poza układów, jest szansa, ze coś wreszcie sie zmieni w tym mieście i zacznie sie rozwijac. Głosuje!
~ Xd
8 miesięcy temu ocena: 87%  18
Faktycznie z poza. A w tamtym roku w barwach platformy i innych. Przebierańcy
~ stylistka
8 miesięcy temu ocena: 73%  17
Ten pan w niebieskiej marynarce wobec pozostałych osób ubranych w garnitury, pasuje jak kwiatek do kożucha.
~ Telimen
8 miesięcy temu ocena: 67%  16
Bo on ma tylko jedną marynarkę - niebieską .Nie wierzysz - sprawdź tutaj:http://www.zpleszewa.pl/artykuly/pleszewianie-wystawia-kandydata-na-burmistrza-i-mo,88751.htm. To jest marynarka "służbowa", ufundowana przez starostwo i PSL Poza tym on nie jest żadnym Pleszewianinem, on nie mieszka w Pleszewie, jest po to w tej klice, żeby namieszać w Pleszewie na rzecz swojego miasta.
~ curious
8 miesięcy temu ocena: 67%  15
Śmiałek? Ty tutaj?
~ Ja
8 miesięcy temu ocena: 63%  14
Szkoda że pan Marciniak kampanię rozpoczął od krytyki obecnej władzy, od nieładnych przytyków panu Ptakowi... Zrobiło się bardzo nie smacznie. Jeszcze dużo musi się pan nauczyć... I trochę pokory i klasy młody człowieku.
~ bezpartyjny
8 miesięcy temu ocena: 75%  13
do kar: partia p. Ł. Marciniaka czyli PO popierała wszystko co czyniła dotychczasowa władza w Gminie Pleszew. Trzeba bć hipokrytą, żeby gdy się startuje na burmistrza krytykować władzę z którą się współpracowało. I jak tutaj ufać takim ludziom ? NIGDY NIE ZAGŁOSUJĘ na PO., PSL i jakieś tam N czy coś tam, coś tam.
~ kar
8 miesięcy temu ocena: 35%  12
Pan Marciniak bardzo poprawnie prowadzi kampanie wyborczą, zauważa wszystkie negatywne aspekty działalności obecnej władzy.
~ Kaz
8 miesięcy temu ocena: 47%  11
Brawa dla was że potrafiliście się zjednoczyc. Jestem za zmianami w Pleszewie. Uważam że nadszedł moment na troche inne spojrzenie na miasto i przede wszystkim nowych ludzi
~ Jan
8 miesięcy temu ocena: 46%  10
Trzymamy za Państwa kciuki i będziemy głosować. Ja, moja rodzina i znajomi, popieramy Was. Chcemy zmian w Pleszewie.
~ Czas na zmiany
8 miesięcy temu ocena: 46%  9
Czas na nowe otwarcie. Brawo. Macie mój głos!
~ wyborca
8 miesięcy temu ocena: 69%  8
Hahaha, niezłe jaja
~ Rotary
8 miesięcy temu ocena: 67%  7
Przepraszam, kim są ci ludzie ? Bo jakoś nie kojarzę?! Oni są z Pleszewa?!
~ .Nowoczesna
7 miesięcy temu 6
Ponoć są z Dobrzycy i to jeszcze z PSLu
~ Platforma Oborowa
8 miesięcy temu ocena: 100%  5
Ja i moja rodzina nie głosujemy na przebierańców, aq już szczególnie na "koniczynki w gumofilcach" /PSL/
~ Gena Pigwa
8 miesięcy temu ocena: 73%  4
Ci ludzie to trupy polityczne czyli członkowie PO, Nowoczesnej i PSL. Są tak słabi w pojedynkę, że muszą iść do wyborów "kupą"/ Nawet wstydzą się faktu przynależności do w/w parti i występują pod nazwą "pleszewianie".
~ Bercik
8 miesięcy temu ocena: 60%  3
To już teraz rozumiem powód hejtowania Pana Ptaka w ostatnich miesiącach. Słaba kampania Panie Marciniak, słaba...
~ Radkadiusz
8 miesięcy temu ocena: 60%  2
Bercin brawo, będzie premia.
~ Pan Jaweł
8 miesięcy temu ocena: 83%  1
Łysy na radnego XD. Dyskomisiu będzie miał ostrego konkurenta :P
R E K L A M A
R E K L A M A